אוניברסיטת אדינבורו…המדריך המלא שלך 2023

האם אתה מחפש אוניברסיטה מהשורה הראשונה כדי להמשיך בלימודים? אל תחפש רחוק יותר מאוניברסיטת אדינבורו. עם המוניטין בעל השם העולמי, גוף הסטודנטים המגוון והסגל המצוין שלו, מוסד זה הוא אחת האוניברסיטאות הטובות בעולם.

למד עוד על מה שעושה את אוניברסיטת אדינבורו כל כך מיוחדת בפוסט זה בבלוג!

אוניברסיטת אדינבורו

מבוא לאוניברסיטת אדינבורו

אוניברסיטת אדינבורו היא אחד ממוסדות המחקר המובילים בעולם ומספקת לסטודנטים השכלה ללא תחרות מאז הקמתה בשנת 1582. האוניברסיטה מציעה מגוון תוכניות אקדמיות, כולל תארים לתואר ראשון, שני ודוקטורט, כמו גם מגוון של תוכניות אקדמיות. סמינרים ותכניות.

הוא גם מתהדר ברשת בוגרים מרשימה של כמה מההוגים המשפיעים ביותר בעולם. עם מתקני ההוראה והמחקר ברמה עולמית שלה, אוניברסיטת אדינבורו היא מקום נהדר להתחיל את המסע החינוכי שלך. בין אם אתם מחפשים היכרות עם סקוטלנד של ימי הביניים או לחקור פוליטיקה ויחסים בינלאומיים, תוכלו למצוא מגוון קורסים זמינים במוסד מוערך זה.

היסטוריה של אוניברסיטת אדינבורו

אוניברסיטת אדינבורו נוסדה על ידי מועצת העיר בשנת 1582 בסמכותו של אמנה מלכותית מהמלך ג’יימס השישי. היא פתחה את שעריה באופן רשמי בשנת 1583, והפכה אותה לאחת מארבע האוניברסיטאות העתיקות של סקוטלנד. הוקמה במקור כמכללה למשפטים, אוניברסיטת אדינבורו התרחבה במהירות לקולג’ שהוקם רשמית.

מאז, הוא גדל להיות אחד מהמרכזים הגדולים בעולם למלגות, מחקר והוראה. בית הספר להיסטוריה, קלאסיקה וארכיאולוגיה היא אחת המחלקות המוערכות ביותר שלו, הידועה בתחומי המחקר המגוונים שלה ובמומחים המוכרים בעולם. זה הופך אותו לבחירה מצוינת עבור אלה המחפשים להמשיך לתואר בהיסטוריה ולקבל תובנה שלא תסולא בפז על העבר האנושי.

למה אוניברסיטת אדינבורו

אוניברסיטת אדינבורו היא מרכז נודע להוראה ומחקר בסקוטלנד, המדורגת באופן עקבי ב-50 המובילים בעולם*. זוהי האוניברסיטה השישית בגודלה בעולם דובר האנגלית ואחת משבע האוניברסיטאות העתיקות של בריטניה ואירלנד.

עם חמשת הקמפוסים שלה ברחבי אדינבורו, לסטודנטים יש גישה למגוון חוויות חינוכיות באיכות גבוהה מאקדמאים ברמה עולמית. עם ההיסטוריה העשירה שלה וסגל מרשים של בוגרים, אוניברסיטת אדינבורו מציעה גם שפע של הזדמנויות לסטודנטים לרדוף אחרי המטרות החינוכיות שלהם.

מלימודי תואר ראשון ועד לתואר שני, אוניברסיטת אדינבורו מספקת תוכניות מגוונות המותאמות לצרכים ותחומי עניין שונים. האוניברסיטה מציעה גם מגוון מלגות לתמיכה בסטודנטים בשכר הלימוד שלהם, מה שמאפשר להם לגשת לחינוך האיכותי של האוניברסיטה.

עם האווירה התומכת שלה, המשאבים המצוינים ומגוון רחב של הזדמנויות, אוניברסיטת אדינבורו היא בחירה מצוינת עבור אלה המעוניינים להמשיך את לימודיהם בסקוטלנד.

דירוג אוניברסיטת אדינבורו

אוניברסיטת אדינבורו היא אחת האוניברסיטאות הציבוריות המובילות באדינבורו, בריטניה. הוא מדורג במקום ה-15 בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023 ובמקום ה-34 באוניברסיטאות העולמיות הטובות ביותר. בתי הספר שלה מדורגים לפי הביצועים שלהם על פני סט של אינדיקטורים מקובלים, עם ציון כולל של 4.2 כוכבים.

היא גם מדורגת במקום החמישי בבריטניה בדירוג המוניטין העולמי של The Times Higher Education לשנת 2022. זוהי עדות לאיכות הגבוהה של ההוראה והמחקר באוניברסיטת אדינבורו, כאשר כמעט 80 אחוז מהמחקר שלה מסווג כ’מוביל בעולם’ .

עם תארים רבים לתואר ראשון ו-75,000 בקשות בשנה, זוהי אחת האוניברסיטאות הגדולות והיוקרתיות ביותר בעולם – מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית עבור אלה המחפשים השכלה מהשורה הראשונה.

אוניברסיטת אדינבורו

קורסים ותוכניות אקדמיות של אוניברסיטת אדינבורו

אוניברסיטת אדינבורו מציעה מגוון רחב של תוכניות אקדמיות במגוון דיסציפלינות. מחשבונאות ומימון ללימודים קלטיים והיסטוריה, לסטודנטים יש הזדמנות לבחור מתוך 393 קורסים לתואר ראשון.

פקולטה / בית ספרתוכניות
אמנויות, מדעי הרוח ומדעי החברהספרות אנגלית, היסטוריה, בלשנות ופונטיקה, פילוסופיה, אנתרופולוגיה חברתית, סוציולוגיה, פסיכולוגיה ועוד
בית ספר למנהל עסקיםמנהל עסקים, חשבונאות, כספים, ניהול ועוד
אֱלוֹהוּתאלוהות, תיאולוגיה ולימודי דת
חינוךחינוך, חינוך גופני, מדעי הספורט ועוד
הַנדָסָההנדסה כימית, הנדסה אזרחית, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ועוד
אינפורמטיקהמדעי המחשב, בינה מלאכותית, מדעי הקוגניציה ועוד
חוֹקמשפט לרבות משפט מסחרי, משפט פלילי, דיני איכות הסביבה ועוד
רפואה ורפואה וטרינריתמדעי ביו-רפואה, רפואה קלינית, וטרינריה ועוד
מַדָעביולוגיה, כימיה, גיאוגרפיה, מתמטיקה ועוד
מדעי החברה והמדינהיחסים בינלאומיים, פוליטיקה, סוציולוגיה, עבודה סוציאלית ועוד

שימו לב שזו אינה רשימה ממצה של כל התוכניות המוצעות על ידי אוניברסיטת אדינבורו, אך היא מספקת סקירה כללית של מגוון התוכניות האקדמיות הזמינות.

Similar Posts