אוניברסיטת ליברפול…המדריך המלא שלך 2023

אוניברסיטת ליברפול

שכר לימוד של אוניברסיטת ליברפול

עכשיו בואו נדבר על שכר הלימוד של אוניברסיטת ליברפול. עבור סטודנטים המגישים בקשה לכניסה לשנת 2023, שכר הלימוד יהיה 9,250 פאונד, עם כמה חריגים עבור תוכניות מסוימות שגובות פחות. זכור כי מחירים אלה עשויים להשתנות בהתאם לקורסים ולאום שלך.

והנה טבלה של שכר הלימוד לסטודנטים בבית באוניברסיטת ליברפול לשנת הלימודים 2022-2023:

תכניתשכר לימוד (GBP)
סטודנט לתואר ראשון9,250 בשנה
לימד לתואר שני7,300 – 11,600 בשנה
מחקר לתארים מתקדמים4,407 – 6,950 בשנה

שכר לימוד לסטודנטים בינלאומיים

תכניתשכר לימוד (GBP)
סטודנט לתואר ראשון19,800 – 24,400 בשנה
לימד לתואר שני17,600 – 23,350 בשנה
מחקר לתארים מתקדמים17,600 – 23,350 בשנה
אוניברסיטת ליברפול

מלגות אוניברסיטת ליברפול

אם אתם מחפשים ללמוד באוניברסיטת ליברפול, תשמחו לדעת שהם מציעים מגוון של מלגות ופרסים לסטודנטים בינלאומיים. אגודת הבוגרים של אוניברסיטת ליברפול הונג קונג וקרן טונג, מלגות לתואר ראשון בשווי 10,000 פאונד, בעוד שקיימות מלגות אחרות ספציפיות למדינה זמינות.

סטודנטים ביתיים, האיחוד האירופי ובינלאומיים יכולים גם להגיש בקשה למלגות ופרסים על סמך קריטריונים לזכאות. ייתכן שתלמידי מחקר לתארים מתקדמים יצטרכו לחפש תמיכה כספית ממקורות שונים, כולל מלגות.

אוניברסיטת ליברפול מציעה גם מלגות לספורטאים מוכשרים המתחרים ברמה הלאומית והאזורית, עם קרן של עד 2,000 פאונד. עם הזדמנויות כאלה, אתה יכול להתקרב צעד אחד קדימה למטרותיך האקדמיות ללא מגבלות כלכליות.

חווית הסטודנט באוניברסיטת ליברפול

כשזה מגיע לחוויית הסטודנט, אוניברסיטת ליברפול באמת מצטיינת. עם למעלה מ-200 אגודות המנוהלות על ידי סטודנטים ותוכניות לימודים בחו”ל, ישנן הזדמנויות בלתי מוגבלות לצמיחה אישית ואקדמית. תהיה לך גישה למשאבים מצוינים, הדרכת חינוך והדרכה יוצאת דופן, ולקהילה בינלאומית מגוונת.

למרות הביקורות מדי פעם על חיי החברה בקמפוס, העיר ליברפול היא מקום תוסס ומסביר פנים, מלא בתרבות ובידור. בין אם אתם מחפשים בילוי לילי מהנה או פינה שקטה ללמוד, תמצאו אותה כאן. בנוסף, הקמפוס עצמו מודרני, מעורר השראה ומספק סביבת למידה יוצאת דופן.

בסך הכל, אוניברסיטת ליברפול מחויבת לשפר את חווית הסטודנט שלך ולצייד אותך בכלים הדרושים לך כדי להצליח מבחינה אקדמית ואישית.

חיי סטודנטים בינלאומיים באוניברסיטת ליברפול


בימים הפתוחים של אוניברסיטת ליברפול, כסטודנט בינלאומי, אתה יכול לצפות לקהילת קמפוס תוססת ודינמית עם מגוון תוכניות אקדמיות ופעילויות חוץ לימודיות לבחירה. האוניברסיטה מציעה מגוון מלגות כדי לסייע בתמיכה במסע החינוכי שלך, ותצטרך לספק מסמכים אקדמיים מקוריים, דרכונים וויזה במהלך תהליך הבקשה.

הוצאות המחיה, כולל לינה, מזון ונסיעות, מוערכות לנוע בין 8,500 ל-10,500 ליש”ט לשנה. תפתח כישורי חיים חיוניים כמו הסתמכות עצמית, ביטחון עצמי ופתרון בעיות תוך כדי לימודיך.

אפשרויות לינה זמינות בקמפוס כדי לעזור לפשט את התהליך. עם סיום הלימודים, תהפוך לחלק ממשפחת הבוגרים העולמית של האוניברסיטה, עם גישה להטבות שונות.

אוניברסיטת ליברפול

בוגרים מפורסמים של אוניברסיטת ליברפול

אם אתה סקרן לגבי ההשפעה של אוניברסיטת ליברפול, אל תחפש רחוק יותר מאשר הבוגרים שלה. מזוכי פרס נובל ועד מנכ”לים של חברות גדולות, בוגרי האוניברסיטה תרמו תרומות מרשימות למגוון תחומים. לדוגמה, פרופסור סר ג’וזף רוטבלט CBE KCMG זכה בפרס נובל לשלום בשנת 1995 על עבודתו על פירוק מנשק גרעיני.

בוגרים בולטים נוספים כוללים את דיים סטלה רימינגטון, המנכ”לית לשעבר של MI5, וטונג צ’י-הווה, המנכ”ל הראשון של הונג קונג. עם קהילה רחבה יותר של אנשים מצליחים במגזרים מגוונים, בוגרי ליברפול מהווים דוגמא למחויבות של האוניברסיטה למצוינות בחינוך ובהכנה לקריירה.

אוניברסיטת ליברפול
גברת סטלה רימינגטון

Similar Posts