אוניברסיטת סאות’המפטון…המדריך המלא שלך 2023

מחפשים לקדם את השכלתכם ולהרחיב את האופקים שלכם? אל תחפש רחוק יותר מאוניברסיטת סאות’המפטון. עם היסטוריה עשירה המשתרעת על פני 150 שנה, אקדמאים מהשורה הראשונה וחיי סטודנטים תוססים, לאוניברסיטה הזו יש את כל מה שאתה צריך כדי לרדוף אחרי המטרות שלך ולהגשים את החלומות שלך.

הצטרפו אלינו כשאנחנו מתעמקים במה שהופך את אוניברסיטת סאות’המפטון לבחירה כל כך פנטסטית עבור סטודנטים בכל הגילאים והרקעים.

אוניברסיטת סאות'המפטון

מבוא לאוניברסיטת סאות’המפטון

ברוכים הבאים לאוניברסיטת סאות’המפטון, מוסד מחקר ציבורי יוקרתי שנוסד בשנת 1862 כמכון הארטלי. כחבר מייסד של קבוצת ראסל, הידועה באתוס עתיר המחקר שלה, הם מחויבים לספק חוויה חינוכית טרנספורמטיבית לתלמידים שלנו.

עם למעלה מ-6,500 סטודנטים בינלאומיים מיותר מ-135 מדינות, הקהילה המגוונת שלהם מטפחת חילופי תרבות דינמיים המעשירים את התוכניות האקדמיות. המגוון הרחב של הקורסים לתואר ראשון ולתואר שני, בתחומים מקצועיים, טכניים ויצירתיים, נועדו כולם לצייד את תלמידיהם עם הכישורים והידע הדרושים להם כדי להצליח בקריירה שבחרו.

הם מתגאים במתקנים ובמשאבים המובילים שלהם, התומכים בסטודנטים ובצוות בכל שלב של דרכם האקדמית. לא משנה מה העניין האקדמי שלך, אוניברסיטת סאות’המפטון היא המקום המושלם עבורך לרדוף אחרי המטרות החינוכיות שלך.

אוניברסיטת סאות'המפטון

היסטוריה של אוניברסיטת סאות’המפטון

כשאתה חוקר את אוניברסיטת סאות’המפטון, חשוב להבין את ההיסטוריה העשירה של המוסד. האוניברסיטה, שנוסדה בשנת 1862 כמכון הארטלי, הפכה מאז לאוניברסיטה מובילה ממוקדת מחקר, שהוכרה באופן עקבי כאחת האוניברסיטאות המובילות בבריטניה.

אוניברסיטת סאות’המפטון עצמה נוסדה בשנת 1952, אם כי היא יכולה להתחקות אחר מקורותיה לבית ספר פרטי לאמנות שנוסד בשנת 1855. מאז, היא המשיכה להתרחב ולחדש, והפכה לחברה מייסדת בקבוצת ראסל עתירת מחקר. אוניברסיטאות.

כאשר אתה שוקל להמשיך לתואר באוניברסיטת סאות’המפטון, ראוי לציין שתצטרף לקהילה של חוקרים עם היסטוריה ארוכה וגאה של מצוינות אקדמית.

למה אוניברסיטת סאות’המפטון

עם ההיסטוריה ארוכת השנים שלה החל משנת 1862 והחברות שלה בקבוצת ראסל היוקרתית, אוניברסיטת סאות’המפטון היא בחירה מצוינת עבור סטודנטים המחפשים מצוינות אקדמית ותוכניות עתירות מחקר. לא רק שהיא מדורגת במקום ה-78 בעולם, אלא שהיא גם מציעה מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ולתואר שני, מהנדסה ועסקים ועד למדעי הרוח והחברה.

בנוסף, אוניברסיטת סאות’המפטון מספקת חווית סטודנטים מגוונת ודינמית, עם הזדמנויות לעסוק במחקר ובפעילויות חוץ לימודיות הן בקמפוס ומחוצה לה. בין אם אתה מחפש להמשיך בקריירה מצליחה או להרחיב את הידע שלך, אוניברסיטת סאות’המפטון היא השקעה נהדרת בעתיד שלך.

דירוג ומוניטין של אוניברסיטת סאות’המפטון

כשזה מגיע לדירוג ולמוניטין, לאוניברסיטת סאות’המפטון יש הרבה במה להתגאות. היא מדורגת במקום ה-78 בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS ונמצאת במקום ה-13 בדירוג העולמי למגוון בינלאומי. האוניברסיטה זוכה להערכה רבה גם בבריטניה, עם מקום 15 במקומות הראשונים במדריך האוניברסיטה השלם וביצועים חזקים בדירוג החשבונאות והפיננסים של US News & World Report.

עם כל כך הרבה תחומי מקצוע מדורגים בין 10 הראשונים, כולל דירוג מקום שני לפיזיותרפיה, ברור שאוניברסיטת סאות’המפטון היא מוסד חינוכי מהשורה הראשונה. בין אם אתה מעוניין ללמוד מדעים, מדעי הרוח או כל דבר שביניהם, לאוניברסיטה זו יש שפע של תוכניות אקדמיות זמינות הן ברמת התואר הראשון והן ברמת התואר השני. ועם מחויבות חזקה לחווית סטודנטים, כולל שפע הזדמנויות לסמינרים ותכניות, אין זה פלא שאוניברסיטת סאות’המפטון מונה כל כך הרבה בוגרים מצליחים בשורותיה.

אוניברסיטת סאות'המפטון

תוכניות אקדמיות באוניברסיטת סאות’המפטון

כפי שהוזכר קודם לכן, אוניברסיטת סאות’המפטון מציעה למעלה מ-300 תוכניות לתואר ראשון. אבל מה שהופך את התוכניות האקדמיות לבולטות באוניברסיטת סאות’המפטון הוא איכות ההוראה, מחקר חדשני וחדשנות בכל תחום.

בין אם תבחר ללמוד אמנויות, מדעי הרוח, רפואה, מדעי הסביבה, הנדסה או עסקים, יש לך הזדמנויות לצבור ניסיון מעשי בתחום הלימוד שלך עם פרויקטים, מחקר ופיתוח בעולם האמיתי לצד מומחיות בתעשייה.

אם אתה מעוניין להמשיך לתואר שני או לתואר שני, לאוניברסיטת סאות’המפטון יש מגוון תוכניות במדע, הנדסה, מימון, משפטים וניהול. תוכניות אלה מספקות לסטודנטים את הכישורים והידע הנדרשים כדי להצטיין בקריירה המקצועית שלהם. אם אתם מחפשים אוניברסיטה ברמה עולמית עם תוכניות אקדמיות שיאתגרו ויניעו את השאיפות שלכם, כדאי לשקול את אוניברסיטת סאות’המפטון.

שם מחלקהפקולטה/מכללה
אווירונאוטיקה ואסטרונאוטיקההפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
כִּימִיָההפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
הנדסה אזרחית, ימית וסביבתיתהפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
מדעי המחשבהפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
אלקטרוניקה ומדעי המחשבהפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
מדעי ההנדסההפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
מָתֵימָטִיקָההפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
פיזיקה ואסטרונומיההפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
מדעי האינטרנטהפקולטה להנדסה ומדעי הפיזיקה
חשבונאות וכספיםבית הספר לעסקים של סאות’המפטון
בית ספר למנהל עסקיםבית הספר לעסקים של סאות’המפטון
הַנהָלָהבית הספר לעסקים של סאות’המפטון
חוֹקהפקולטה לעסקים, משפטים ואמנות
בית הספר למשפטים של סאות’המפטוןהפקולטה לעסקים, משפטים ואמנות
בית הספר לאמנות וינצ’סטרהפקולטה לעסקים, משפטים ואמנות
אַרכֵיאוֹלוֹגִיָההפקולטה למדעי הרוח
אנגליתהפקולטה למדעי הרוח
לימודי קולנועהפקולטה למדעי הרוח
הִיסטוֹרִיָההפקולטה למדעי הרוח
שפות ובלשנות מודרניותהפקולטה למדעי הרוח
מוּסִיקָההפקולטה למדעי הרוח
פִילוֹסוֹפִיָההפקולטה למדעי הרוח
תיאולוגיה ולימודי דתהפקולטה למדעי הרוח
חינוךהפקולטה למדעי החברה
מדעי הבריאותהפקולטה למדעי החברה
פוליטיקה ויחסים בינלאומייםהפקולטה למדעי החברה
פְּסִיכוֹלוֹגִיָההפקולטה למדעי החברה
סטטיסטיקה חברתית ודמוגרפיההפקולטה למדעי החברה
סוציולוגיה, מדיניות חברתית וקרימינולוגיההפקולטה למדעי החברה

שכר לימוד לתואר שני ותואר ראשון באוניברסיטת סאות’המפטון

Similar Posts