אוניברסיטת שפילד האלאם…המדריך המלא שלך 2023

כאחת האוניברסיטאות המובילות בבריטניה, אוניברסיטת שפילד האלם ידועה מזה זמן רב במתקנים ברמה עולמית וחווית סטודנטים יוצאת דופן. ממוקם בעיר התוססת של שפילד, מוסד זה מציע מגוון מגוון של קורסים הנותנים מענה לסטודנטים לתואר ראשון ושני כאחד.

אז אם אתם מחפשים לקחת את ההשכלה שלכם לשלב הבא, אוניברסיטת שפילד האלאם עשויה להיות המקום המושלם עבורכם!

אוניברסיטת שפילד האלאם

מבוא לאוניברסיטת שפילד האלם

ברוכים הבאים לאוניברסיטת שפילד האלאם, אחת האוניברסיטאות הגדולות בבריטניה, הממוקמת על פני שני קמפוסים בלב אחת מערי הסטודנטים הגדולות בבריטניה. כסטודנט חדש, תגלה הוראה עטורת פרסים, הזדמנויות קריירה ותמיכה אקדמית זמינה כדי לעזור לך להשיג הצלחה בלימודים.

מגוון התכניות האקדמיות נועד להתאים לצרכים שלך, עם הוראה ברמה עולמית, מתקנים יוצאי דופן והזדמנויות למידה דינמיות. האוניברסיטה מצפה לקבל אותך בקהילה התוססת שלה ולתמוך בך בהשגת המטרות האקדמיות שלך.

היסטוריה של אוניברסיטת שפילד האלאם

באוניברסיטת שפילד האלאם, ההיסטוריה עמוקה. המוסד, שהוקם לפני למעלה מ-140 שנה ב-1874 כבית הספר לעיצוב שפילד, הפך במהרה למרכז מצוינות לאמנויות יצירתיות. במהלך השנים, בית הספר שינה את שמו, הרחיב את ההיצע שלו וגדל בגודלו והפך לאחת האוניברסיטאות הגדולות והמכובדות בבריטניה.

כיום, שפילד האלאם ידועה בזכות תרומתה לעסקים, למדעי המחשב ולספורט, כמו גם במחויבותה החזקה למחקר וחדשנות. כשאתה שוקל את האפשרויות האקדמיות שלך, זכור את ההיסטוריה העשירה ואת התוכניות החדשניות שהפכו את אוניברסיטת שפילד האלאם למובילה בהשכלה גבוהה.

למה אוניברסיטת שפילד האלם

אם אתה מחפש אוניברסיטה המציעה חווית למידה פנטסטית, תכניות אקדמיות מגוונות ושמה דגש על פתרון בעיות בעולם האמיתי, אז אוניברסיטת שפילד האלאם עשויה להיות המתאימה בדיוק עבורך. בתור אחת האוניברסיטאות הגדולות בבריטניה, שפילד האלאם מייחס חשיבות רבה לשביעות רצון הסטודנטים, ומבטיח שתקבל את התמיכה והמשאבים הדרושים כדי להצליח במאמציך האקדמיים. עם היסטוריה עשירה של למעלה מ-175 שנים, לאוניברסיטה הייתה השפעה משמעותית על העיר, האזור ומעבר לה. המחויבות שלה ללמידה יישומית ושילוב תיאוריה עם פרקטיקה זיכתה אותה במקום בין האוניברסיטאות המובילות בבריטניה.

הדגש של האוניברסיטה בסיוע לסטודנטים לפתח את הכישורים הדרושים כדי להצליח בתחומים שבחרו הביא לשיעור תעסוקה גבוה עבור בוגריה. בנוסף, אוניברסיטת שפילד האלאם מספקת הזדמנויות רבות לסטודנטים בינלאומיים, כולל לינה מובטחת וחיי קמפוס תוססים. בסך הכל, אוניברסיטת שפילד האלם בולטת במצוינות האקדמית, הלמידה המעשית שלה והמחויבות להצלחת הסטודנטים.

דירוג ומוניטין של אוניברסיטת שפילד האלאם

אוניברסיטת שפילד האלאם עשתה צעדים משמעותיים בדירוג והתגלתה כאחת האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בבריטניה. האוניברסיטה זינקה שישה מקומות ודורגה במקום ה-67 בדירוג 2021 שהוכרז לאחרונה. בנוסף, הוא דורג בין 801-1000 בדירוג האוניברסיטאות העולמי על ידי Times Higher Education ומדורג בין 101-200 על ידי QS World University Rankings 2023.

יש לו מוניטין רב שנים במתן הוראה חדשנית ואיכותית, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לסטודנטים המחפשים חוויה אקדמית יוצאת דופן. עם תוכניות אקדמיות שונות ושכר לימוד זול, אוניברסיטת שפילד האלאם היא יעד אידיאלי לסטודנטים בינלאומיים. הציון הכולל של האוניברסיטה של ​​4.1 כוכבים מציג את מחויבותה למצוינות, ומבטיח שהבוגרים מצוידים במיומנויות שהופכות אותם למוכנים לתעשייה. בין אם אתה סטודנט מקומי או סטודנט בינלאומי, אתה יכול להיות בטוח בחוויה מתגמלת באוניברסיטת שפילד האלאם.

תוכניות אקדמיות באוניברסיטת שפילד האלם

באוניברסיטת שפילד האלאם, יש לך גישה למבחר עצום של תוכניות אקדמיות, כולל קורסי יסוד, תואר ראשון ותואר שני בפריסה של עשרות נושאים שונים. האוניברסיטה מתגאה בכך שהיא מציעה הזדמנויות הוראה עטורת פרסים והתנסות בעבודה מעשית בכל קורס. כאחד מבתי הספר לעסקים הגדולים בבריטניה, המחלקה לכספים, חשבונאות ומערכות עסקיות היא בחירה פופולרית עבור סטודנטים.

בנוסף, ישנם קורסים זמינים ללומדים המעוניינים להתמחות במדיה דיגיטלית, בריאות ושירותים חברתיים ועוד. אוניברסיטת שפילד האלאם מקדמת בברכה סטודנטים מלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם, כלומר תהיו חלק מקהילה מגוונת ומכילה כאשר תבחרו ללמוד כאן. לא משנה מה אתה מעוניין ללמוד, אתה בטוח תמצא תוכנית שמתאימה לתחומי העניין והשאיפות שלך באוניברסיטת שפילד האלם.

הטבלה למטה הם כמה מהמחלקות שתוכלו לבחור באוניברסיטת שפילד האלאם:

שם מחלקהפקולטה/מכללה
מחלקת הסביבה הטבעית והבנויהמכון שפילד לחינוך, הפקולטה למדעי החברה והרוח
בית הספר לעסקים שפילדהפקולטה לעסקים ומשפטים
המחלקה למחשובהפקולטה למדע, טכנולוגיה ואמנויות
המחלקה למשפטים וקרימינולוגיההפקולטה לעסקים ומשפטים
המחלקה לאמנויות מדיה ותקשורתהפקולטה למדע, טכנולוגיה ואמנויות
המחלקה למקצועות הבריאות בעלות הבריתהפקולטה לבריאות ורווחה
החוג לעבודה סוציאלית, טיפול סוציאלי ולימודי קהילההפקולטה לבריאות ורווחה
המחלקה להכשרת מוריםמכון שפילד לחינוך, הפקולטה למדעי החברה והרוח
המחלקה לאמנות ועיצובהפקולטה למדע, טכנולוגיה ואמנויות
המחלקה להנדסה ומתמטיקההפקולטה למדע, טכנולוגיה ואמנויות
המחלקה למדעי הרוחמכון שפילד לחינוך, הפקולטה למדעי החברה והרוח
המחלקה לסיעוד ומיילדותהפקולטה לבריאות ורווחה
החוג לפסיכולוגיה, סוציולוגיה ופוליטיקההפקולטה למדעי החברה והרוח
המחלקה לספורט ופעילות גופניתהפקולטה לבריאות ורווחה
מכון שפילד לאמנויותהפקולטה למדע, טכנולוגיה ואמנויות
המחלקה למדע ביו-רפואיהפקולטה לבריאות ורווחה
מרפאת המשפטים של שפילד האלםהפקולטה לעסקים ומשפטים
מכון שפילד לחינוךמכון שפילד לחינוך, הפקולטה למדעי החברה והרוח

שכר לימוד באוניברסיטת שפילד האלם

כשזה מגיע לשקול את אוניברסיטת שפילד האלאם ללימודי התואר הראשון או התואר השני שלך, שכר הלימוד ממלא תפקיד חיוני בתהליך קבלת ההחלטות שלך.

Similar Posts