Cheap-Furniture-UK

بهترین 11 فروشگاه مبلمان ارزان انگلستان 2023

آیا ایده یافتن بهترین مبلمان ارزان انگلستان را جذاب می دانید؟ سپس این مقاله را واقعاً مفید خواهید یافت. تجهیز یک مکان جدید با بودجه محدود ممکن است دشوار باشد، چه در حال استقرار در اولین آپارتمان خود باشید، چه در حال ارتقاء به یک ملک بزرگتر یا کوچک کردن بعد از بازنشستگی باشید. برای به دست آوردن مبلمان مقرون به صرفه که ظاهر و ظاهری گران‌قیمت داشته باشند، نیاز به خرید هوشمندانه است.

فرقی نمی‌کند سبک شما بیشتر به مدرن یا یکپارچهسازی با سیستم‌عامل گرایش داشته باشد، فروشگاهی را خواهید یافت که مطابق با ترجیحات شما باشد، به علاوه بسیاری دیگر که طیف گسترده‌ای از کالاها را می‌فروشند. صرف نظر از محدودیت هزینه یا لیست آرزوهای شما، ما از شما حمایت می کنیم. بدون اتلاف وقت، مجموعه‌ای از بهترین خرده‌فروشان ارزان مبلمان بریتانیا را ارائه می‌کنیم.

7 فروشگاه برتر مبلمان ارزان انگلستان

برای کمک به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه و در عین حال که خانه خود را به سبک مبلمان می کنید، در اینجا لیستی از 7 تا از بهترین سایت ها برای خرید مبلمان مقرون به صرفه آورده شده است.

  1. Made.com

هنگامی که کلویی مکینتاش در سال 2010 برای اولین بار در فیلم Made ساخته شد، با یک حس انقلابی نادیده گرفته شد. Made، یک خرده‌فروش فقط آنلاین، مبلمان طراحی شده را با قیمت پایین کارخانه تبلیغ کرد. این دیگر به سختی شنیده می شود، اما Made هنوز هم با مبلمان چوبی شیک و هزینه های مقرون به صرفه، جلوتر است.

اگر به دنبال وسایل جدید هستید، نباید از MADE غافل شوید. می‌توانید کابینت‌های مستقل، فرش‌های ارزان‌قیمت، و رنگ‌های آویز پاپیه ماشه، از جمله چیزهای دیگر، که بسیار گران‌تر از آنچه در واقع هستند، تهیه کنید. بهترین گزینه برای مبلمان بزرگ، مانند تخت کاناپه معروف هارو.

  1. Maisons du Monde

از زمان آغاز به کار خود در سال 1996، این تولید کننده مبلمان فرانسوی از قدرت به قوت خود گذشته است. اگرچه به لطف وب سایت شیک و کاربر پسند خود در بریتانیا شناخته شده است، اما دارای تعدادی مکان فیزیکی در سراسر اروپا است.

این سایت طیف گسترده ای از گزینه ها را در حوزه های زیبایی شناختی مختلف ارائه می دهد، از قطعات الهام گرفته از بوهمی از سراسر جهان گرفته تا مبلمان مدرن اواسط قرن و عتیقه های کلاسیک فرانسوی. مجموعه های فصلی شامل خانه، باغ، بچه ها و حتی حیوانات خانگی است.

  1. جان لوئیس و شرکا

این فروشنده آنلاین مبلمان یکی از گسترده ترین و متنوع ترین انتخاب ها را در خیابان های بزرگ با اقلام شیک در دسترس برای همه قیمت ها ارائه می دهد. مجموعه ANYDAY جان لوئیس، که محصولاتی مبتنی بر روند و واقعاً مد روز را با قیمت‌های شگفت‌انگیز مقرون به صرفه ارائه می‌کند، مورد علاقه خاص ما است.

  1. SOS تخت

Similar Posts