| | | |

رستوران‌های حلال در لندن… راهنمای کامل شما ۲۰۲۳

غذاهای حلال برای هر مسلمانی در تمام این سیاره از جمله در لندن بسیار ضروری است. غذاهای حلال بیشتر در رستوران های حلال یافت می شود.

در این مطلب تعدادی از رستوران های حلال لندن را که همیشه برای مشتریان غذای حلال سرو می کنند را فهرست کرده ایم!

رستوران های حلال لندن

درباره رستوران های حلال لندن

لندن شهری است که به خاطر غذای متنوع و بین‌المللی شهرت دارد و برای مهمانان مسلمان، رستوران‌های حلال بسیار متنوعی دارد که نیازهای غذایی آنها را برآورده می‌کنند. از رستوران‌های سطح‌بالا گرفته تا کافه‌های خودمانی‌تر و مکان‌های بیرون‌بر، چیزی برای همه وجود دارد که از آن لذت ببرند.

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به برخی از بهترین رستوران های حلال لندن و همچنین چند بازار غذای خیابانی که طیف وسیعی از گزینه های حلال را ارائه می دهند. چه به دنبال یک شام فانتزی بیرون از منزل باشید و چه به دنبال یک غذای سریع و خوشمزه در حال حرکت باشید، لندن چیزی برای ارائه دارد. پس بیایید غواصی کنیم و صحنه غذاخوری حلال در این شهر هیجان انگیز را کشف کنیم.

دعای نوسا

این رستوران را می توان گفت یکی از بهترین رستوران های حلال لندن است. Nusa Dua یک رستوران اندونزیایی در Hammersmith لندن است که طیف وسیعی از غذاهای حلال را سرو می کند. این منو شامل مجموعه ای از غذاهای کلاسیک اندونزیایی، مانند ساتای، گادو گادو، و ناسی گورنگ، و همچنین طیف وسیعی از غذاهای دریایی و گوشت های کبابی است. این رستوران فضایی آرام و معمولی دارد و کارکنان آن به خدمات دوستانه و مفیدشان معروف هستند. این رستوران علاوه بر سرویس غذاخوری، گزینه های تحویل و تحویل را نیز ارائه می دهد.

غذاهای محبوب در The Nusa Dua عبارتند از: ساتای، که سیخ‌هایی از گوشت کبابی (معمولاً مرغ یا گوشت گاو) است که با سس بادام‌زمینی سرو می‌شود، و گادو گادو، که سالادی از سبزیجات آب پز است که همراه با سس بادام زمینی سرو می‌شود. ناسی گورنگ یک غذای محبوب برنج اندونزیایی است که اغلب با مخلوطی از گوشت و سبزیجات درست می شود و با سس سویا و فلفل چیلی چاشنی می شود. در این رستوران طیفی از غذاهای دریایی و گوشت های کبابی مانند سیخ مرغ کبابی و بره سرو می شود.

رنگ محل

یکی از محبوب ترین رستوران های حلال در لندن، Rang Mahal است، یک رستوران هندی خوب که در قلب میفر واقع شده است. این رستوران ستاره‌دار میشلین به خاطر غذاهای خلاقانه و نوآورانه‌اش که از طعم‌های هند الهام گرفته‌اند، اما با تغییراتی مدرن شناخته می‌شوند.

Similar Posts