אוניברסיטת ברמינגהם…המדריך המלא שלך 2023

ברוכים הבאים לאוניברסיטת ברמינגהם! בין אם אתה סטודנט פוטנציאלי, סטודנט נוכחי או סתם קורא סקרן, אנו נרגשים לחלוק איתך את כל הדברים המדהימים שיש לאוניברסיטה שלנו להציע.

ממחקר בעל שם עולמי ועד לחיי סטודנטים תוססים, אנו גאים לקרוא לעצמנו אחת מהאוניברסיטאות המובילות בבריטניה. אז כנסו ותלמדו עוד על מה שהופך את אוניברסיטת ברמינגהם למיוחדת כל כך.

אוניברסיטת ברמינגהם

היכרות עם אוניברסיטת ברמינגהם

אם אתם שוקלים ללמוד באוניברסיטת ברמינגהם, חשוב להכיר את המוסד. אוניברסיטת ברמינגהם, שהוקמה בשנת 1900, היא אוניברסיטת מחקר ציבורית מפורסמת הממוקמת באדגבסטון, ברמינגהם, בריטניה.

עם מוניטין מצוין של מצוינות אקדמית וקמפוס מודרני, האוניברסיטה מושכת סטודנטים מכל העולם. ההיסטוריה שלה מתוארכת להתפתחות האוניברסיטה האזרחית של ברמינגהם בסוף המאה ה-19.

עם הזמן, האוניברסיטה גדלה והפכה למוסד אקדמי מוביל עם מגוון תכניות אקדמיות מוערכות מאוד במדעי הרוח, מדעי החברה, ההנדסה, הרפואה והעסקים. בבלוג זה, נסקור לעומק את אוניברסיטת ברמינגהם, כולל ההיסטוריה שלה, תוכניות אקדמיות, שכר לימוד, מלגות, חווית סטודנטים ובוגרים מפורסמים, בין היתר.

אוניברסיטת ברמינגהם

למה אוניברסיטת ברמינגהם

אם אתה שוקל השכלה גבוהה, אוניברסיטת ברמינגהם בהחלט צריכה להיות ברשימת האפשרויות שלך. עם המורשת החלוצית שלו, המתקנים ברמה עולמית ותכניות אקדמיות עטורות שבחים, זהו מוסד ברמה הגבוהה ביותר שממשיך להוביל במחקר ובדיסציפלינות מתפתחות.

המחויבות של האוניברסיטה לספק סביבת למידה מגוונת ובינלאומית הופכת אותה למקום מצוין ללמוד בו, ללא קשר לרקע או לתחום העניין שלך. בנוסף, העובדה שזו האוניברסיטה הממוקדת ביותר בבריטניה על ידי מעסיקים מובילים היא אינדיקציה טובה לכך שתואר מאוניברסיטת ברמינגהם עשוי להוביל להזדמנויות קריירה יוצאות דופן.

אם אתם מחפשים אוניברסיטה שמעריכה חדשנות, הכלה ומצוינות, כדאי לשקול את אוניברסיטת ברמינגהם.

אוניברסיטת ברמינגהם

דירוג ומוניטין של אוניברסיטת ברמינגהם

הדירוג והמוניטין של אוניברסיטת ברמינגהם מדברים רבות על המצוינות האקדמית והמחויבות שלה לספק חינוך איכותי. האוניברסיטה דורגה בעקביות ב-100 האוניברסיטאות העולמיות המובילות, מה שמדגיש את מעמדה כאחד ממוסדות החינוך המובילים בבריטניה.

הדירוג שלה במדריך אוניברסיטת טיימס 2023 הוא עדות לסטנדרטים הגבוהים של הישגים אקדמיים, עם ציון כולל של 77%, מה שמציב אותו במקום ה-20 בבריטניה. יתרה מכך, הדירוג שלה במקום 89 בדירוג האוניברסיטאות העולמי הטוב ביותר לפי US News & World Report עם ציון כולל של 4.2 כוכבים מחזק עוד יותר את המוניטין שלה. איכות המחקר והחינוך של אוניברסיטת ברמינגהם מוכרת, כאשר הדירוג ה-13 השווה שלה במסגרת מצוינות המחקר של 2021 מהווה אינדיקציה לאישורי המחקר החזקים שלה.

בסך הכל, הרקורד של אוניברסיטת ברמינגהם של מצוינות אקדמית ומוניטין ממשיכים להפוך אותה לבחירה מובילה עבור סטודנטים ברחבי העולם.

תוכניות אקדמיות באוניברסיטת ברמינגהם

כשאנחנו ממשיכים לחקור את אוניברסיטת ברמינגהם, הגיע הזמן להתעמק בתוכניות האקדמיות שלה. תשמחו לדעת שהמוסד מציע מגוון מרשים של קורסים לתואר ראשון ולתואר שני, החל מ-M.Sc הפופולרי. מדעי המחשב מתקדמים ל- MSci Biomedical Science (Hons).

מלבד תוכניות אלו, האוניברסיטה מספקת גם תכנית לתואר ראשון בביולוגיה של סרטן, שהיא כיום היחידה מסוגה בארצות הברית. בנוסף, ישנם מסלולי יסוד המוצעים, שהם קורסים באוניברסיטה המיועדים לספק מסלול כניסה ישיר לתוכניות לתואר ראשון.

עם מגוון כה נרחב של תכניות אקדמיות, בטוח תמצא משהו שמעניין אותך ומכין אותך לקריירה מספקת. בנוסף, עם המוניטין של הפקת בוגרים בעלי יכולת תעסוקה ומצליחה, אתה יכול להיות בטוח לגבי הסיכויים שלך לאחר סיום הלימודים.

אלו חלק מרשימת המחלקות שתוכלו לראות באוניברסיטת ברמינגהם:

שם מחלקהפקולטה/מכללה
בית הספר לעסקים בבירמינגהםבית הספר לעסקים בבירמינגהם
המכללה לאמנויות ומשפטיםהמכללה לאמנויות ומשפטים
בית הספר למשפטים בבירמינגהםהמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה ללימודי אפריקה ואנתרופולוגיההמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה ללימודי אמריקה וקנדההמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה לארכיאולוגיה והיסטוריה עתיקההמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה לדרמה ותיאטרוןהמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה לשפה אנגלית ובלשנות שימושיתהמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה להיסטוריההמכללה לאמנויות ומשפטים
החוג לשפות, תרבויות, תולדות האמנות ומוזיקההמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה לפילוסופיההמכללה לאמנויות ומשפטים
המחלקה לתיאולוגיה ודתהמכללה לאמנויות ומשפטים
בית ספר לחינוךהמכללה למדעי החברה
המחלקה למדיניות חברתית, סוציולוגיה וקרימינולוגיההמכללה למדעי החברה
המחלקה ללימודי אפריקה ואנתרופולוגיההמכללה למדעי החברה
המחלקה לכלכלההמכללה למדעי החברה
המחלקה למדעי המדינה ולימודים בינלאומייםהמכללה למדעי החברה
בית ספר לממשל וחברההמכללה למדעי החברה
בית ספר לפסיכולוגיההמכללה למדעי החיים והסביבה
בית הספר למדעי הביולוגיהמכללה למדעי החיים והסביבה
בית הספר לגיאוגרפיה, מדעי כדור הארץ והסביבההמכללה למדעי החיים והסביבה
בית הספר להנדסה כימיתהמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
בית ספר להנדסה אזרחיתהמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
בית הספר למדעי המחשבהמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
בית ספר להנדסת אלקטרוניקה, חשמל ומערכותהמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
בית ספר למתמטיקההמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
בית ספר למטלורגיה וחומריםהמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
בית ספר לפיזיקה ואסטרונומיההמכללה להנדסה ומדעי הפיזיקה
המכללה לרפואה ורפואת שינייםהמכללה לרפואה ורפואת שיניים

שכר לימוד לתואר ראשון ושני

כאן, אתה יכול לראות את טווח מחירי שכר הלימוד עבור תוכנית אקדמית לתואר ראשון ושני. שימו לב שהמחיר הזה מיועד רק לאזרחי בריטניה הלוקחים.

Similar Posts