אוניברסיטת לסטר…המדריך המלא שלך 2023

מעוניין להמשיך בהשכלה נוספת באחת מהאוניברסיטאות המובילות בבריטניה? אל תחפש רחוק יותר מאוניברסיטת לסטר! עם מגוון רחב של קורסים, מתקנים חדישים וקהילת סטודנטים תוססת, לסטר היא המקום המושלם לעשות את הצעד הבא בחינוך שלך.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מה שיש לסטר להציע.

אוניברסיטת לסטר

מבוא לאוניברסיטת לסטר

ברוכים הבאים לאוניברסיטת לסטר – אוניברסיטת מחקר ציבורית הממוקמת בלסטר, אנגליה. לאוניברסיטה, שהוקמה בשנת 1921, יש היסטוריה עשירה ומורשת של 100 שנה במתן חינוך איכותי. עם מחויבות למצוינות בינלאומית, אוניברסיטת לסטר מדורגת ב-1% המובילים של האוניברסיטאות בעולם.

מונעת על ידי מחקר ברמה עולמית, האוניברסיטה מציעה תוכניות וקורסים חינוכיים בתחומי מדעים, מדעי הרוח, משפטים, רפואה, אמנויות ועסקים. בין אם אתה סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, אוניברסיטת לסטר מספקת הזדמנויות רבות להשיג את המטרות שלך וליצור עתיד טוב יותר כאזרח של שינוי.

אז למה שלא תצטרף אלינו ותהיה חלק מקהילה המוקדשת ליצירת השפעה חיובית?

היסטוריה של אוניברסיטת לסטר

אוניברסיטת לסטר

למה אוניברסיטת לסטר

כאחת האוניברסיטאות הצומחות ביותר בבריטניה, אוניברסיטת לסטר מציעה חווית סטודנטים ייחודית. עם מחויבות למצוינות בינלאומית ולמחקר משנה עולם, הלימודים כאן מאפשרים לך להיות חלק מקהילה דינמית וחדשנית.

בנוסף, מיקומה המרכזי של האוניברסיטה מאפשר גישה קלה לכל השירותים והאטרקציות של העיר. מעבר לאקדמאים, ישנן הזדמנויות רבות להשתלב בחיי הסטודנטים ולהפיק את המרב מהזמן שלך באוניברסיטה. בין אם זה באמצעות ספורט, מועדונים או התנדבות, אוניברסיטת לסטר מציעה חוויה מגוונת שתכין אותך להצלחה במאמציך העתידיים.

לכן, אם אתה מחפש אוניברסיטה מונעת ערכים המחויבת למצוינות וחדשנות, אוניברסיטת לסטר עשויה להיות המתאימה לך.

דירוג ומוניטין של אוניברסיטת לסטר

בכל הנוגע לדירוג ולמוניטין, אוניברסיטת לסטר היא מוסד בעל ביצועים מובילים בבריטניה ובעולם. הדירוגים שלה היו גבוהים באופן עקבי, עם מקום 163 משותף בדירוג העולמי ומקום 22 בבריטניה לפי דירוג האוניברסיטה העולמית של Times Higher Education.

הציון הכולל של האוניברסיטה על פי דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023 הוא 711 או 71%. בנוסף, אוניברסיטת לסטר מדורגת במקום הראשון מבין האוניברסיטאות בלסטר ובמקום ה-24 מבין האוניברסיטאות באנגליה בתחום האמנויות חזותיות וביצוע (אומנויות ומדעי הרוח), לפי אותו ספק דירוג.

האוניברסיטה זכתה להכרה גם בזכות החדשנות שלה, במקום ה-76 ב-100 המובילות של רויטרס מבין האוניברסיטאות החדשניות ביותר באירופה בשנת 2019. דירוגים והכרות אלו מוכיחים שאוניברסיטת לסטר היא מוסד השואף למצוינות בכל התחומים.

קורסים של אוניברסיטת לסטר

באוניברסיטת לסטר תמצאו מגוון רחב של תוכניות אקדמיות על פני 27 נושאים. בין אם אתה מעוניין להמשיך לתואר באמנויות, פסיכולוגיה, רפואה, משפטים, חינוך, מדעי הביולוגיה או מדעי המתמטיקה, תמצא את הנישה שלך כאן. עם יותר מ-130 תארים בתואר ראשון ושני במשרה מלאה ובמשרה חלקית, יהיו לך הרבה אפשרויות לבחירה – וזה אפילו לא סופר את המגוון הרחב של קורסי למידה מרחוק הזמינים.

סטודנטים בינלאומיים מוזמנים גם כאן, עם למעלה מ-200 תוכניות ו-400 תעודות זמינות. לא משנה מה תחומי העניין שלך, אתה בטוח תמצא תוכנית שמתאימה לצרכים שלך באוניברסיטת לסטר.

תסתכל על כמה מהמחלקות הבאות:

מַחלָקָהסגל
ארכיאולוגיה והיסטוריה עתיקההמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
ביולוגיההמכללה למדעי החיים
כִּימִיָההמכללה למדעים והנדסה
קרִימִינוֹלוֹגִיָההמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
כלכלההמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
חינוךהמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
הַנדָסָההמכללה למדעים והנדסה
אנגליתהמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
גיאוגרפיה, גיאולוגיה ואיכות הסביבההמכללה למדעים והנדסה
הִיסטוֹרִיָההמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
אינפורמטיקההמכללה למדעים והנדסה
חוֹקהמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
הַנהָלָההמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
מתמטיקה ואקטואריההמכללה למדעים והנדסה
מדיה ותקשורתהמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
חינוך רפואי וסוציאליהמכללה למדעי החיים
תרופההמכללה למדעי החיים
שפות מודרניותהמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
מדעי המוח, פסיכולוגיה והתנהגותהמכללה למדעי החיים
פיזיקה ואסטרונומיההמכללה למדעים והנדסה
פוליטיקה ויחסים בינלאומייםהמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח
סוֹצִיוֹלוֹגִיָההמכללה למדעי החברה, אמנויות ומדעי הרוח

שכר לימוד של אוניברסיטת לסטר

באוניברסיטת לסטר, שכר הלימוד משתנים בהתאם לסוג הקורס, מצב שכר הטרחה, אזרחות ואופן הלימודים. עבור קורסים לתארים מתקדמים המתחילים ב-2023/24, שכר הלימוד לשנה מלאה הוא בממוצע של 10,000 ליש”ט, בעוד שסמסטר 1 עולה 7,400 ליש”ט.

Similar Posts