המדריך המלא שלך לנסיעה מלונדון לפריז ב-Chunnel

מתכננים טיול מלונדון לפריז ב-Chunnel ? ההרפתקה של פעם בחיים מחכה! המסע התת ימי הזה דרך מנהרת היורו מחבר בין שתיים מהערים המפוארות ביותר באירופה, ומציע חווית טיול ייחודית ספוגה בתרבות, היסטוריה ויופי נופי.

חווה את הריגוש והיופי של המסע מלונדון לפריז ב-Chunnel, החוליה המובילה שלך בין שתי בירות היסטוריות. מדריך מקיף זה מכסה את כל מה שאתה צריך לדעת על חווית טיול ייחודית זו.

צלילה לתוך חווית הערוץ

מה יש בשם: The Chunnel

המילה ‘ערוץ’ היא ציר של המילים ‘ערוץ’ ו’מנהרה’. זוהי בעצם מנהרת התעלה, מנהרת רכבת תת-ימית באורך 50.45 ק”מ המקשרת בין פולקסטון בקנט, בריטניה לבין קוקלס ליד קאלה בצפון צרפת. מעניין, נכון?

המסע מתחיל: מלונדון ל-Chunnel

היציאה למסע מלונדון לפריז ב-Chunnel מתחילה בנסיעה קצרה לתחנת St Pancras International או Ashford International. משם, רכבות יורוסטאר מהירות יובילו אותך להרפתקה הפריזאית שלך.

The Engineering Marvel: The Chunnel Construction

בניית הערוץ לא הייתה הישג של מה בכך. זה לא כל יום מהנדסים חופרים מנהרה מתחת לים! הפרויקט ארך יותר משש שנים להשלמתו, מ-1988 עד 1994, בעלות של כ-4.65 מיליארד ליש”ט.

מהירות דרך המעמקים: על סיפון התעלה

הצצה פנימה: רכבות היורוסטאר

רכבות יורוסטאר הן המפעילים העיקריים לשירותי נוסעים דרך הערוץ. רכבות אלה מתהדרות במושבים מפוארים, קייטרינג על הסיפון ואפילו Wi-Fi לנסיעה שלך מלונדון לפריז.

משך המסע: לונדון לפריז ב-Chunnel

זמן הנסיעה הממוצע מלונדון לפריז ב-Chunnel הוא כשעתיים ו-20 דקות, אבל כמובן שזה יכול להשתנות מעט בהתאם לרכבת הספציפית ולשעה ביום.

Similar Posts