המקומות הזולים ביותר לחיות בבריטניה .. המדריך המלא שלך 2023

בריטניה היא מקום נהדר להרבה דברים. יש בו אוניברסיטאות נהדרות ומקומות היסטוריים. אם אתה מבקר הרבה זמן או שאתה סתם אזרח שמחפש את המקום הזול ביותר לחיות בבריטניה, המאמר הזה הוא בשבילך!

בריטניה היא מדינה יקרה לחיות בה. יוקר המחיה גבוה והשכר נמוך. זו הסיבה שאנשים רבים מחפשים מקומות מגורים זולים יותר בבריטניה.

המקומות הזולים ביותר למגורים בבריטניה

המקומות הכי זולים לחיות בבריטניה

הכנו רשימה נהדרת של המקומות הזולים ביותר לחיות בבריטניה.

מחוז דורהאם

דורהאם של אנגליה הוא מקום פופולרי ואחד מהמקומות הזולים ביותר לחיות באנגליה. זוהי גם אחת הערים הזולות ביותר לרכישת בית בבריטניה . עבור סטודנטים, דורהאם היא העיר המשתלמת ביותר למגורים באנגליה. יש הרבה אוניברסיטאות נחשבות ובתי ספר למשפטים בדורהאם.

כאן, זה סביר לחיות, לאכול וליהנות. דירת 1BHK (חדר שינה אחד, אולם ומטבח) עולה בדרך כלל 360 פאונד מחוץ לעיר ו-650 פאונד בפנים. העלות החודשית הממוצעת עבור שירותים היא 235 פאונד. עלות כרטיס הנסיעה החודשי היא 55 פאונד.

בלפסט

בלפסט היא מיקום במחיר סביר לסטודנטים. כמעט 400 פאונד לדירה של 1 BHK במרכז העיר ו-280 פאונד בחוץ. ישנן מספר חנויות מזון בעלות נמוכה, מרכזי ניתוחי לייזר, מסעדות בובה וכו’.

העיר כולה מקושרת באמצעות שירותי אוטובוס ומטרו. שדה התעופה של בלפסט מציע מגוון רחב של שירותי השכרת רכב. כרטיס נסיעה חודשי עולה 58 פאונד וזמין במחיר כרטיס ליום שלם של 6.50 פאונד.

לסטר

עוד אחד מהמקומות הזולים ביותר לחיות בבריטניה הוא לסטר. דירת 1BHK עולה בדרך כלל 535 פאונד מחוץ לעיר ו-730 פאונד בפנים. שירותים עולים לאדם הממוצע בסביבות 112 פאונד לחודש. סטודנטים ממדינות אחרות יכולים לקבל מגורים תמורת 83 פאונד לשבוע.

אפשרויות התחבורה בעיר זו סבירות. מחיר כרטיס הסטודנט הוא 29 פאונד. עלויות בידור וארוחות סבירות מאוד. מכיוון שלסטר היא בין המקומות הבטוחים ביותר למגורים בבריטניה, היא נמצאת בראש רשימת “המקומות הזולים והטובים ביותר לחיות בבריטניה”.

Similar Posts