לוח הרמדאן בבריטניה 2023

כאשר חודש הרמדאן הקדוש מתקרב, מוסלמים בכל העולם מתכוננים לחודש של צום, הרהור עצמי ומסירות לאללה. בבריטניה, המוסלמים מהווים חלק ניכר מהאוכלוסייה וככאלה, ישנם משאבים רבים זמינים כדי לעזור להם לקיים את הרמדאן בצורה הטובה ביותר.

משאב אחד כזה הוא לוח הרמדאן; כלי שלא יסולא בפז שעוזר לאנשים לעקוב אחר תזמונים מכריעים כמו סוחור ואיפטר, כמו גם אירועים דתיים חשובים במהלך החודש המבורך. הצטרפו אלינו כשאנחנו חוקרים את כל מה שאתם צריכים לדעת על שימוש בלוח השנה של הרמדאן בבריטניה.

לוח הרמדאן בבריטניה

על הרמדאן

הרמדאן, הידוע גם בשם רמזאן, הוא חודש קדוש למוסלמים ברחבי העולם. הוא נצפה כזמן של הרהור, שליטה עצמית וצמיחה רוחנית. במהלך חודש זה, המוסלמים צמים מהזריחה ועד השקיעה בכל יום.

צום כרוך בהימנעות מאוכל, משקה ופעילות מינית בשעות האור כפעולה של כפרה. המוסלמים שוברים את צום בשקיעה בארוחה הנקראת איפטאר, אותה הם נוהגים לחלוק עם בני משפחה וחברים. ארוחה חשובה נוספת במהלך הרמדאן היא סוחור, אותה אוכלים לפני עלות השחר.

תמרים נאכלים לעתים קרובות בשתי הארוחות, מכיוון שהם היו המזון הראשון שהנביא מוחמד אכל לאחר ששבר את צום. למרות שצום במהלך הרמדאן הוא חובה עבור כל המוסלמים הבוגרים, ישנם חריגים עבור חולים, בהריון או מטיילים.

חודש הרמדאן הוא זמן חשוב של הרהור רוחני, חיבור קהילתי והחזרה לנזקקים באמצעות מעשי צדקה.

מהו לוח הרמדאן ולמה הוא חשוב?

לוח שנה של הרמדאן משמש במהלך חודש הרמדאן על ידי מוסלמים כדי לעקוב אחר התפילות והזמנים השונים כדי לשבור את צום. זה חשוב כי הרמדאן הוא זמן של צום, אבל זה גם זמן של הרהור וצמיחה רוחנית. מעקב אחר תאריכים ושעות חשובים חיוני כדי להבטיח שהצום נעשה בצורה נכונה.

מהן הפעילויות העיקריות במהלך הרמדאן?

המוסלמים צמים משחר עד רדת החשכה, נמנעים מאוכל ומשקה, כמו גם כל משאלות או זיהומים ארציים אחרים. הם גם מגבירים את תפילתם ולימוד הקוראן במהלך תקופה זו. החודש מסתיים בחגיגת עיד אל-פיטר, יום משמח של משתה וחגיגה.

Similar Posts