מגורים קבועים בבריטניה .. המדריך המלא שלך

המאמר מסביר מי זכאי למגורי קבע בבריטניה, הדרכים השונות להישאר, כיצד להגיש בקשה וכמה זמן זה לוקח.

כולם מבקשים להתגורר בבריטניה על מנת ליהנות מהיתרונות הרבים שישיגו כאשר יחליט לחיות ולהתגורר במדינה הנהדרת הזו. 

מגורים קבועים בבריטניה

מגורים קבועים בבריטניה, ויתרונותיה החשובים ביותר

בריטניה ממשיכה להיות יעד רצוי עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם המחפשים חיים טובים יותר עבור עצמם ועבור משפחותיהם. תהליך השגת תושבות קבע בבריטניה (PR UK) הוא בדרך כלל ארוך וקשה, אורך בממוצע 5 שנים, בהתאם למסלול בו תבחר.

מגורים קבועים הם הליך משפטי המאפשר למחזיק בו לחיות, להתגורר, לעבוד וללמד בבריטניה ללא כל תנאי או הגבלה. עם מחויבות מלאה לכל החובות, ואחד התנאים החשובים ביותר הוא מעבר של חמש שנים של שהייה חוקית בבריטניה באמצעות אשרת עבודה או לימודים.

היתרונות של מגורים קבועים בבריטניה

פיתוח מדעי

בריטניה עשתה התקדמות משמעותית במדע ובמחקר. זהו ביתם של כמה מהאוניברסיטאות הטובות בעולם, כולל אוקספורד, קיימברידג’, מנצ’סטר ואדינבורו, מה שהופך אותה ליעד פופולרי עבור מדענים וחוקרים מכל רחבי העולם.

קלות חיפוש עבודה

בריטניה נבדלת בזכות הזמינות של משרות מתאימות ומתאימות למגוון כישורים מדעיים ומקצועיים. יש לך גם שכר התואם את התפקיד. Shift מאפשרת לך לשלוח כסף לאנשים שאכפת לך מהם.

השפה

אנגלית היא השפה הרשמית של בריטניה ואחת השפות המדוברות ביותר על פני כדור הארץ. כתוצאה מכך, הוא מקובל ומובן על ידי מספר רב של אנשים בכל רחבי העולם, מה שאומר שתקבל שפה חזקה והובלה עולמית. כתוצאה מכך, השפה האנגלית הופכת את החיים בבריטניה לחוויה חדשה וקלה, ושטף בה היא יעד נהדר בקריירה.

התפתחות כלכלית

בריטניה היא המדינה הכלכלית השלישית בעוצמתה באירופה, והיא מדורגת במקום השישי ברשימת המדינות הכלכליות החזקות בעולם. כמובן שהדבר בא לידי ביטוי ברמת החיים הגבוהה יותר של העולים ובהטבות כלכליות רחבות יותר. בגלל רמת ההכנסה הגבוהה, כמו גם שפע המשרות והקלות שבה ניתן להשיגן.

מי זכאי למעמד תושב קבע בבריטניה?

הגשת בקשה ל-PR UK היא פשוטה למדי אם אתה גר בבריטניה במשך מספר שנים מוגדר, חוקי או אחר.  לאחר מכן תוכל להגיש בקשה למגורי קבע.

להלן רשימה של כמה זמן עליך לבלות בבריטניה על אשרות שונות כדי שתוכל להגיש בקשה לחופשה בלתי מוגבלת (ILR):

לפי נישואין:  מתחתנים עם בריטי/בריטי, ושיטה זו מעניקה לכם מגורים זמניים לשנתיים.  לאחר מכן, ניתן להסב למגורי קבע.  ואז תובע אזרחות בריטית.

Similar Posts