נמלי מסחר בבריטניה .. המדריך המלא שלך 2023

נמלי המסחר בבריטניה הם הנמלים החשובים בעולם. הם ממוקמים בערים הגדולות והם משמשים לייבוא ​​וייצוא סחורות.

לנמלי המסחר בבריטניה יש השפעה משמעותית על כלכלת בריטניה, מכיוון שהם מייצרים הכנסות רבות למדינה. זו הסיבה שחשוב לשמור עליהם תחרותיים ויעילים, כדי שיוכלו להמשיך לתת שירות טוב ללקוחותיהם.

נמלי מסחר

נמלי מסחר בבריטניה

נמלים מסחריים בבריטניה; לבריטניה יש היסטוריה ימית ארוכה ומפוארת. הנמלים המסחריים של בריטניה הם המוקד ותשומת הלב של המדינה, מה שהוביל אותה לחפש הסכמי סחר חדשים, במיוחד לאחר יציאת בריטניה מהאיחוד האירופי, שכן הנמלים כבר שווים 57 מיליארד דולר לכלכלת בריטניה. להלן הנמלים המסחריים החשובים ביותר:

נמל לונדון

נמל לונדון ממוקם בדרום מזרח אנגליה, 80 קילומטרים מהים הצפוני, 100 קילומטרים צפונית-מזרחית לסאות’המפטון ו-75 קילומטרים צפונית לתעלת למאנש. הוא נמצא גם יותר מ-220 קילומטרים צפונית לנמל לה האבר, הנמל השני העמוס ביותר בצרפת. נמל לונדון הוא גם המרכז הפוליטי, התרבותי, הפיננסי והתעשייתי של המדינה ושל האימפריה הבריטית לשעבר. כתוצאה מכך, הוא הפך לאחד מנמלי המסחר הגדולים בבריטניה.

מאז התקופה הסקסונית, נמל לונדון היה חלק חשוב מכלכלת העיר. מכיוון שעיר לונדון היא אחד משלושת עמודי התווך של הכלכלה העולמית (יחד עם ניו יורק וטוקיו), היא מהווה מרכז עולמי לעסקים ומסחר בינלאומיים. לפי PwC, לנמל לונדון הייתה הכלכלה השישית בגודלה בעולם והשנייה בגודלה באירופה ב-2005.

כלכלת נמל לונדון תלויה במידה רבה על התעשייה הפיננסית שלו, כאשר ליותר ממחצית מהחברות בבריטניה ולמעלה מ-100 מתוך 500 החברות הגדולות באירופה יש מטה במרכז לונדון, והשירותים, המדע והמחקר הופכים להיות. חשוב יותר ויותר בכלכלת העיר.

התיירות היא מגזר מרכזי בנמל לונדון, המעסיק כ-350,000 עובדים במשרה מלאה, ומושך אליו יותר מ-15.6 מיליון תיירים זרים מדי שנה. בנוסף, נמל לונדון מטפל ב-12.5 אלף ספינות סוחר ויותר מ-53 מיליון טון מטען מדי שנה.

מוצרי יער, נפט, נפט, כלי רכב, סוכר, דגנים, שמנים, שומני מאכל, מזון לבעלי חיים, פלדה ומינרלים אחרים, דשנים, כימיקלים, מלט, מינרלים ופסולת מכלים הם כולם דוגמאות.

Similar Posts