תכשיטים מקוונים בבריטניה .. המדריך המלא שלך 2023

תכשיטים הם אחד הדברים הבודדים שיכולים לחרוג מזמן ואופנה. עשה לעצמך טובה וגלה מוכרי תכשיטים באינטרנט בבריטניה. גלה את הקולקציות הזוהרות של עגילים, שרשראות, צמידים ואפילו טבעות.

לא משנה אם אתה אוהב כסף או זהב, פנינים או יהלומים, תכשיט טוב יכול לעשות הצהרה בפני עצמה או להעלות את התלבושת הטובה ביותר שלך.

תכשיטים מקוונים בבריטניה

6 התכשיטים המקוונים הטובים ביותר בבריטניה

מיסומה

תווית החדשנות Missoma היא אחד המקומות המועדפים עלינו ביותר למכירת תכשיטים באינטרנט בבריטניה שם בחוץ. המומחים בתכשיטים עדינים למחצה מספקים פריטים שהם גם מעודנים וגם בהשראת וינטג’, ואתה יכול להיות בטוח שתשמור אותם.

בחנות זו תוכלו לגלות שרשראות עבות, ערכות שכבות, תליונים הניתנים להתאמה אישית, ערכות אוזניים, טבעות סטייטמנט ועוד. הוא מפורסם בכך שיש לו כמה מהעיצובים הנחשקים ביותר. למשרד יש גם שותפות מתמשכת עם הבלוגרית לוסי וויליאמס, הכוללת שרשראות מטבעות, צ’וקרים וחישוקי רטרו. שיתוף הפעולה הזה היה מוצלח ביותר.

הנילוס הכחול

הקוראים שלנו כבר ידעו כמה אנחנו מעריכים את הנילוס הכחול. Blue Nile הוא המקום הטוב ביותר לקנות תכשיטים באינטרנט בבריטניה אם אתה אוהב מגוון רחב של סגנונות. אז, באתר של Blue Nile יש גם כמה משמות המותגים הידועים ביותר ותכשיטי אופנה. מחפש טבעות אירוסין מושלמות באינטרנט בבריטניה בתקציב נמוך? זה המקום שלך.

כמו כן, לתכשיטי Blue Nile Canada יש מבחר גדול הן של תכשיטים זולים כמו שרשראות וצמידים והן של חלקים יקרים יותר שיכולים לעלות אלפי דולרים. הוא מציע טבעות יהלומים מדהימות באינטרנט בבריטניה. Blue Nile מוכרת פריטים איכותיים במחירים לא גבוהים מדי.

השווה חלק מהמוצרים שלהם לאלה של כמה מהקמעונאים הידועים ביותר. לדוגמה, המהמם הכחול נילוס היה פחות יקר בכמעט 60% מהטובים ביותר של Zale להציע, אבל הוא היה טוב באותה מידה. זו חנות היהלומים המקוונת הטובה ביותר בבריטניה.

אסטריד ומיו

אם אתה אוהב לענוד הרבה תכשיטים בבת אחת ויש לך מראה משמח ומודרני, תיהנה מקניות ב-Astrid & Miyu, מותג בריטי כיפי וצעיר שסלבריטאים ובלוגרי אופנה אוהבים.

זה לא המקום לקנות חלקים מיוחדים במינם, אלא לערבב ולהתאים. המותג מפורסם בשל קולקציות השכבות שלו, בהן אתה לובש פריטים רבים בו זמנית.

אסתטיקת הערימה המודרנית היא כזו שתעריך, ויש הרבה חלקים בגדלים וצורות שונות להסתכל עליהם. יש מאות טבעות, שרשראות, עגילים וצמידים שמתחברים או לא. החלק הכי טוב הוא שהתכשיטים מאוד זולים. המחירים מתחילים בפחות מ-20 פאונד.

Similar Posts