خرید در بلکپول … راهنمای کامل شما 2023

خرید محلی در بلکپول به بهترین وجه در بسیاری از بازارهای اصلی شهر، فروشگاه‌های فروشگاهی طراحان، خیابان‌های عابر پیاده و در امتداد ساحل انجام می‌شود. بوتیک‌های کوچک، و همچنین برخی از زنجیره‌های ملی بزرگ‌تر، هر چیزی از لباس‌های قدیمی و مد روز گرفته تا عتیقه‌جات، کلکسیون‌ها و چینی‌های ادواردی را می‌فروشند. فروشگاه های بلکپول به دلیل انتخاب گسترده ای از فروشگاه ها مشهور است.

بلکپول شلوغی از فعالیت است و فروشگاه‌های آن همه چیز را از سوغاتی گرفته تا قهوه‌ی قدیمی، لباس‌های شیک، لباس‌های ساحلی و غذاهای خوشمزه کنار دریا می‌فروشند. از این خرده فروشان برتر بلکپول دیدن کنید تا طعم فرهنگ شهر و آنچه را که در آنجا هستید بخرید، بچشید.

خرید در بلکپول

10 مکان برتر برای خرید در بلکپول

بازار فلیت وود

اگر به دنبال قیمت مناسب برای جواهرات، ساعت، زیور آلات و سایر وسایل خانه هستید، بازار فلیت‌وود مکانی فوق‌العاده برای رفتن به بلک‌پول است. بازار فلیت‌وود، با تقریباً 250 غرفه که در یک عمارت بزرگ ویکتوریایی قرار دارد، یکی از بزرگترین بازارهای سرپوشیده در شمال غرب است. وقتی آب و هوا اجازه دهد، تعدادی غرفه بیرونی نیز وجود دارد که همه چیز از غذا گرفته تا پوشاک را می فروشند.

از مرکز شهر بلکپول تا بازار فلیت‌وود حدود 30 دقیقه طول می‌کشد و پارکینگ زیادی درست در خیابان وجود دارد. برای سفر مانند یک مردم محلی، سوار تراموا در Starr Gate شوید. قیمت بلیط ها به سختی بیش از 2 پوند است، اما سفر ممکن است تا 50 دقیقه طول بکشد.

ساعات کاری:  پنجشنبه تا شنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعد از ظهر و سه شنبه از 9 صبح تا 4:30 بعد از ظهر (یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه تعطیل است)

مرکز خرید Houndshill

مرکز خرید Houndshill خانه برخی از محبوب ترین خرده فروشان در بلکپول، از جمله Debenhams، Next، Primark، و New Look است و بهترین انتخاب لباس و لوازم جانبی را در شهر دارد. این مرکز خرید دارای 65 یا بیشتر فروشگاه است که در چهار سطح خود پراکنده شده اند. کسب‌وکارهای فست‌فود مانند گرگز و برگر کینگ در دسترس هستند و آماده ارائه خدمات به شما هستند، وقتی که پاهایتان از بین می‌رود و به یک میان‌وعده آخر شب نیاز دارید.

پارکینگ در گاراژ چند طبقه مجاور مجموعه موجود است و چندین خرده فروش به عنوان تشکر از خرید از آنجا، کوپن های پارکینگ ارائه می دهند. تمام خطوط اتوبوس 42، 61 و 7 در ایستگاه اتوبوس تالبوت جاده توقف می کنند.

ساعات کاری:  دوشنبه تا شنبه از 9 صبح تا 5:30 بعد از ظهر، یکشنبه از 10:30 صبح تا 4 بعد از ظهر

جاده واترلو

در مسیر خود به سمت تفرجگاه جنوبی در جاده واترلو در بلکپول، از کنار انواع بوتیک های غیرمعمول عبور خواهید کرد. خریداران در منطقه می توانند محصولات منحصر به فرد مانند هدایای گوتیک، مبلمان قدیمی و کلکسیون را در اینجا بیابند. آب نبات صخره ای بلکپول، شیرینی مورد علاقه شکر سخت در ساحل، در انواع مشاغل در منطقه موجود است.

Similar Posts