خرید در یورک … راهنمای کامل شما 2023

یورک را به عنوان بهشت ​​خریداران تجربه کنید! برای یک خرید به یاد ماندنی، خیابان های رنگارنگ و مشاغل پنهان را کاوش کنید. این کتاب همه چیز را از بازارهای تاریخی گرفته تا مراکز خرید مدرن را پوشش می‌دهد.

خرید در یورک یک تجربه شگفت انگیز جادویی است که هر سلیقه و تمایلی را برآورده می کند. این شهر تاریخی نه تنها به دلیل معماری زیبا و تاریخ غنی، بلکه به خاطر صحنه خرید متنوعش که کاملاً سنت و مدرنیته را ادغام می کند، مشهور است. چه یک مد لباس باشید، چه یک کلکسیونر قدیمی یا یک غذاخوری، یورک گزینه های مختلفی دارد که نیازهای خرده فروشی شما را برآورده می کند. بیایید این راهنمای کامل را بررسی کنیم تا دنیای جذاب خرید یورک را کشف کنیم.

خرید در یورک

خیابان پارلمان

بهترین طیف وسیعی از مغازه ها را می توان در محله تاریخی یورک یافت. در نتیجه محیط فروشگاه منحصر به فرد و جذاب است. مهمان‌نوازی و شوخی‌های مرسوم یورکشایر، با چیزهای عجیب و جذاب، به جای پیچیدگی سطح بالا در خیابان آکسفورد لندن.

بزرگترین مراکز تجاری شهر را می توان دورتر از قلب تاریخی پیدا کرد. این مراکز خرید ممکن است به بزرگی شفیلدز میدوهال یا رز سفید لیدز نباشند، اما نیازهای خرید شما را برآورده خواهند کرد. کشف کنید که در سفر خرید بعدی خود به یورک، چه در داخل یا خارج از دیوارهای شهر، کجا بروید و چه چیزی بخرید.


بازار شامبلز

بازار شامبلز که بین خیابان پارلمان و شامبلز قرار دارد، شورش رنگ و هیاهویی است. 70 فروشنده در بازار بیرونی همه چیز را از سبزیجات تازه گرفته تا پوشاک قدیمی، سوغاتی گرفته تا غذاهای لذیذ خیابانی و خیلی چیزهای دیگر را با قیمت های مناسب می فروشند. سرگرمی های زنده اغلب در فودکورت ارائه می شود.

فراموش نکنید که به فروشگاه های نزدیک بازار نگاه کنید. Shambles نه تنها به دلیل ظاهر شگفت انگیز قرون وسطایی، بلکه به دلیل کسب و کارهای تخصصی قابل توجه آن ارزش بازدید را دارد. من Ye Olde Pie & Sausage Shoppe و The Shop That Must Not Beamed را به عنوان مکان های خوبی برای شروع پیشنهاد می کنم.

ساعات کاری:  همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

مرکز خرید کپر گیت

میدان Coppergate و مسیر اطراف آن به عنوان مرکز خرید Coppergate شناخته می شود و میزبان طیفی از خرده فروشان غیر معمول است. این مکان در نزدیکی چندین ایستگاه اتوبوس، یک گاراژ بزرگ پارکینگ در Piccadilly، و پارکینگ خیابانی رایگان در نزدیکی برج کلیفورد واقع شده است.

منطقه عابر پیاده خانه فروشگاه های بزرگی مانند Primark و Topshop و همچنین بوتیک های فردی مانند Castle Fine Art و The Whiskey Store است. همچنین محل کلیسای جامع سنت مری قرون وسطایی و مرکز مشهور جهانی جورویک وایکینگ است.

ساعات کاری :  دوشنبه تا شنبه از 9 صبح تا 5:30 بعد از ظهر، یکشنبه از 10:30 صبح تا 5 بعد از ظهر

Similar Posts