دانشگاه ساوتهمپتون … راهنمای کامل شما 2023

به دنبال ادامه تحصیل و گسترش افق های خود هستید؟ به دانشگاه ساوتهمپتون نگاه نکنید. این دانشگاه با سابقه ای غنی که بیش از 150 سال را در بر می گیرد، دانشگاهیان درجه یک، و زندگی دانشجویی پر جنب و جوش، همه چیزهایی را که برای پیگیری اهداف و رسیدن به رویاهای خود نیاز دارید، دارد.

به ما بپیوندید تا در مورد آنچه که دانشگاه ساوتهمپتون را به انتخابی فوق العاده برای دانشجویان در هر سن و پیشینه ای تبدیل می کند، تحقیق کنیم.

دانشگاه ساوتهمپتون

معرفی دانشگاه ساوتهمپتون

به دانشگاه ساوتهمپتون، یک موسسه تحقیقاتی دولتی معتبر که در سال 1862 با نام موسسه هارتلی تأسیس شد، خوش آمدید. به عنوان یکی از اعضای موسس گروه راسل، که به دلیل اخلاقیات تحقیقات فشرده خود مشهور است، متعهد به ارائه یک تجربه آموزشی متحول کننده برای دانش آموزان خود هستند.

با بیش از 6500 دانشجوی بین المللی از بیش از 135 کشور، جامعه متنوع آنها یک تبادل فرهنگی پویا را تقویت می کند که برنامه های دانشگاهی را غنی می کند. طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، در زمینه های حرفه ای، فنی و خلاق، همه برای تجهیز دانش آموزان به مهارت ها و دانش مورد نیاز برای موفقیت در مشاغل انتخابی خود طراحی شده اند.

آنها به امکانات و منابع درجه یک خود افتخار می کنند که از دانش آموزان و کارکنان در هر مرحله از سفر تحصیلی آنها پشتیبانی می کند. علاقه تحصیلی شما هر چه باشد، دانشگاه ساوتهمپتون مکان مناسبی برای شماست تا اهداف آموزشی خود را دنبال کنید.

دانشگاه ساوتهمپتون

تاریخچه دانشگاه ساوتهمپتون

همانطور که در دانشگاه ساوتهمپتون کاوش می کنید، درک تاریخ غنی این موسسه بسیار مهم است. این دانشگاه که در سال 1862 به عنوان مؤسسه هارتلی تأسیس شد، از آن زمان به یک دانشگاه پیشرو متمرکز بر پژوهش تبدیل شده است که پیوسته به عنوان یکی از برترین دانشگاه های بریتانیا شناخته می شود.

خود دانشگاه ساوتهمپتون در سال 1952 تأسیس شد، اگرچه می‌توان منشأ آن را به یک مدرسه خصوصی هنر که در سال 1855 تأسیس شد، ردیابی کرد. از آن زمان، این دانشگاه به گسترش و نوآوری خود ادامه داده و به یکی از اعضای مؤسس گروه تحقیقاتی فشرده راسل تبدیل شده است. دانشگاه ها.

همانطور که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ساوتهمپتون را دارید، شایان ذکر است که به جامعه ای از دانشمندان با سابقه طولانی و افتخارآمیز برتری آکادمیک ملحق خواهید شد.

چرا دانشگاه ساوتهمپتون

دانشگاه ساوتهمپتون با سابقه طولانی خود به سال 1862 و عضویت در گروه معتبر راسل، انتخاب برتر برای دانشجویانی است که به دنبال برتری علمی و برنامه های تحقیقاتی فشرده هستند. این دانشگاه نه تنها در رتبه 78 جهانی قرار دارد، بلکه طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، از مهندسی و تجارت گرفته تا علوم انسانی و اجتماعی را ارائه می دهد.

علاوه بر این، دانشگاه ساوتهمپتون یک تجربه دانشجویی متنوع و پویا را با فرصت‌هایی برای شرکت در فعالیت‌های تحقیقاتی و فوق‌درسی در داخل و خارج از محوطه دانشگاه فراهم می‌کند. چه به دنبال شغلی موفق باشید یا دانش خود را گسترش دهید، دانشگاه ساوتهمپتون یک سرمایه گذاری عالی برای آینده شما است.

رتبه بندی و شهرت دانشگاه ساوتهمپتون

وقتی صحبت از رتبه و شهرت می شود، دانشگاه ساوتهمپتون چیزهای زیادی برای افتخار دارد. این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در رتبه 78 قرار دارد و در رتبه‌بندی جهانی از نظر تنوع بین‌المللی در جایگاه سیزدهم قرار دارد. این دانشگاه همچنین در بریتانیا بسیار مورد توجه است، با 15 رتبه برتر در راهنمای کامل دانشگاه و عملکرد قوی در رتبه بندی حسابداری و مالی US News & World Report.

با توجه به تعداد زیادی رشته درسی که در بین 10 رشته برتر رتبه بندی شده اند، از جمله رتبه دوم برای فیزیوتراپی، واضح است که دانشگاه ساوتهمپتون یک موسسه آموزشی درجه یک است. چه به تحصیل در رشته علوم، علوم انسانی یا هر چیز دیگری علاقه مند باشید، این دانشگاه دارای برنامه های آکادمیک فراوانی در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد است. و با تعهد قوی به تجربه دانشجویی، از جمله فرصت‌های فراوان برای سمینارها و برنامه‌ها، جای تعجب نیست که دانشگاه ساوتهمپتون فارغ‌التحصیلان موفق بسیاری را در میان رتبه‌های خود به حساب می‌آورد.

دانشگاه ساوتهمپتون

برنامه های آکادمیک در دانشگاه ساوتهمپتون

همانطور که قبلا ذکر شد، دانشگاه ساوتهمپتون بیش از 300 برنامه در مقطع کارشناسی ارائه می دهد. اما آنچه برنامه‌های آکادمیک را در دانشگاه ساوتهمپتون برجسته می‌کند، کیفیت تدریس، تحقیقات پیشرفته و نوآوری در هر زمینه‌ای است.

چه بخواهید در رشته هنر، علوم انسانی، پزشکی، علوم محیطی، مهندسی یا بازرگانی تحصیل کنید، فرصت‌هایی برای کسب تجربه عملی در زمینه تحصیلی خود با پروژه‌های دنیای واقعی، تحقیق و توسعه در کنار تخصص صنعت دارید.

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد هستید، دانشگاه ساوتهمپتون مجموعه ای از برنامه ها در علوم، مهندسی، مالی، حقوق و مدیریت دارد. این برنامه ها مهارت ها و دانش مورد نیاز برای برتری در حرفه حرفه ای را به دانش آموزان ارائه می دهد. اگر به دنبال دانشگاهی در سطح جهانی با برنامه‌های آکادمیک هستید که جاه‌طلبی‌های شما را به چالش بکشد، دانشگاه ساوتهمپتون ارزش بررسی دارد.

اسم دپارتماندانشکده/دانشکده
هوانوردی و فضانوردیدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
علم شیمیدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
مهندسی عمران، دریانوردی و محیط زیستدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
علوم کامپیوتردانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
الکترونیک و علوم کامپیوتردانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
علوم مهندسیدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
ریاضیاتدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
فیزیک و نجومدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
علوم وبدانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی
حسابداری و امور مالیمدرسه بازرگانی ساوتهمپتون
مدرسه کسب و کارمدرسه بازرگانی ساوتهمپتون
مدیریتمدرسه بازرگانی ساوتهمپتون
قانوندانشکده بازرگانی، حقوق و هنر
دانشکده حقوق ساوتهمپتوندانشکده بازرگانی، حقوق و هنر
مدرسه هنر وینچستردانشکده بازرگانی، حقوق و هنر
باستان شناسیدانشکده علوم انسانی
انگلیسیدانشکده علوم انسانی
مطالعات فیلمدانشکده علوم انسانی
تاریخدانشکده علوم انسانی
زبان های مدرن و زبان شناسیدانشکده علوم انسانی
موسیقیدانشکده علوم انسانی
فلسفهدانشکده علوم انسانی
الهیات و مطالعات دینیدانشکده علوم انسانی
تحصیلاتدانشکده علوم اجتماعی
علوم بهداشتیدانشکده علوم اجتماعی
سیاست و روابط بین المللدانشکده علوم اجتماعی
روانشناسیدانشکده علوم اجتماعی
آمار اجتماعی و جمعیت شناسیدانشکده علوم اجتماعی
جامعه شناسی، سیاست اجتماعی و جرم شناسیدانشکده علوم اجتماعی

هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشگاه ساوتهمپتون

Similar Posts