گروه پیدیا وب سایت Britishpidya.com را اداره می کند که خدمات را ارائه می دهد.

اگر کسی تصمیم به استفاده از سرویس ما، وب سایت Britishpidya داشته باشد، از این صفحه برای اطلاع بازدیدکنندگان وب سایت در مورد سیاست های ما در مورد جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی استفاده می شود.

اگر استفاده از خدمات ما را انتخاب کردید، با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مربوط به این سیاست موافقت می کنید. اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم برای ارائه و بهبود خدمات استفاده می شود. ما از اطلاعات شما استفاده نخواهیم کرد یا با کسی به اشتراک نخواهیم گذاشت مگر آنچه در این سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

عبارات استفاده شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی همان معانی را دارند که در شرایط و ضوابط ما، که در Britishpidya.com قابل دسترسی است، مگر اینکه در این خط مشی رازداری به گونه دیگری تعریف شده باشد. خط مشی رازداری ما با کمک الگوی خط مشی رازداری و ایجاد کننده سلب مسئولیت ایجاد شده است.

جمع آوری اطلاعات و استفاده

برای تجربه بهتر در حین استفاده از سرویس ما، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات شناسایی شخصی خاصی از جمله نام، شماره تلفن و آدرس پستی خود را به ما ارائه دهید. اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم برای تماس یا شناسایی شما استفاده می شود.

ثبت داده ها

می‌خواهیم به شما اطلاع دهیم که هر زمان که از سرویس ما بازدید می‌کنید، اطلاعاتی را که مرورگر شما برای ما ارسال می‌کند جمع‌آوری می‌کنیم که Log Data نامیده می‌شود. این داده گزارش ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت رایانه شما (“IP”)، نسخه مرورگر، صفحات سرویس ما که بازدید می کنید، زمان و تاریخ بازدید شما، زمان صرف شده در آن صفحات و سایر آمارها باشد.

بیسکویت ها

کوکی ها فایل هایی با حجم کم داده هستند که معمولاً از یک شناسه منحصر به فرد ناشناس استفاده می شود. اینها از وب سایتی که بازدید می کنید به مرورگر شما ارسال می شوند و در هارد دیسک رایانه شما ذخیره می شوند.

وب سایت ما از این “کوکی ها” برای جمع آوری اطلاعات و بهبود خدمات خود استفاده می کند. شما این امکان را دارید که این کوکی ها را بپذیرید یا رد کنید و بدانید چه زمانی یک کوکی به رایانه شما ارسال می شود. اگر بخواهید کوکی های ما را رد کنید، ممکن است نتوانید از برخی از بخش های سرویس ما استفاده کنید.

برای اطلاعات کلی بیشتر در مورد کوکی ها، لطفاً “کوکی ها چیست” را بخوانید.

ارائه دهندگان خدمات

به دلایل زیر ممکن است شرکت ها و افراد شخص ثالث را استخدام کنیم:

  • برای تسهیل خدمات ما؛
  • برای ارائه خدمات از طرف ما؛
  • برای انجام خدمات مرتبط با خدمات؛ یا
  • برای کمک به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات ما.

ما می خواهیم به کاربران سرویس خود اطلاع دهیم که این اشخاص ثالث به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند. دلیلش انجام وظایف محوله از طرف ماست. با این حال، آنها موظف هستند که اطلاعات را برای اهداف دیگری فاش نکنند یا از آنها استفاده نکنند.

امنیت

ما برای اعتماد شما در ارائه اطلاعات شخصی خود به ما ارزش قائلیم، بنابراین ما در تلاش هستیم تا از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از آنها استفاده کنیم. اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100% ایمن و قابل اعتماد نیست و ما نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.

لینک به سایت های دیگر

خدمات ما ممکن است حاوی پیوندهایی به سایت های دیگر باشد. اگر روی پیوند شخص ثالث کلیک کنید، به آن سایت هدایت خواهید شد. توجه داشته باشید که این سایت های خارجی توسط ما اداره نمی شوند. بنابراین، ما قویاً به شما توصیه می کنیم که سیاست حفظ حریم خصوصی این وب سایت ها را بررسی کنید. ما هیچ کنترلی بر محتوا، خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی، یا عملکرد سایت‌ها یا خدمات شخص ثالث نداریم و مسئولیتی در قبال آن نداریم.

حریم خصوصی کودکان

خدمات ما افراد زیر 13 سال را مورد خطاب قرار نمی دهد. ما آگاهانه اطلاعات قابل شناسایی شخصی را از کودکان زیر 13 سال جمع آوری نمی کنیم. در صورتی که متوجه شویم کودکی زیر 13 سال اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است، بلافاصله آن را از سرورهای خود حذف می کنیم. اگر والدین یا قیم هستید و می دانید که فرزندتان اطلاعات شخصی را در اختیار ما قرار داده است، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی خود را هر از چند گاهی به روز کنیم. بنابراین، ما به شما توصیه می کنیم برای هر گونه تغییر، این صفحه را به صورت دوره ای مرور کنید. ما با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در این صفحه شما را از هرگونه تغییر مطلع خواهیم کرد. این تغییرات بلافاصله پس از ارسال در این صفحه اعمال می شوند.

قانون حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان کالیفرنیا (“CCPA”)

تحت CCPA، ساکنان کالیفرنیا حق دارند ترجیحات خود را در مورد فروش داده ها برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی اعلام کنند. اگر می خواهید تنظیمات برگزیده خود را تغییر دهید، روی این پیوند کلیک کنید تا پورتال ترجیحی ما راه اندازی شود:

با ما تماس بگیرید

اگر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما سؤال یا پیشنهادی دارید، دریغ نکنید با ما در [email protected] تماس بگیرید.