10 הדברים הטובים ביותר לעשות לביקור במוזיאון ליברפול

  • חובבי מלאכת יד ימצאו במוזיאון ליברפול פינה המוקדשת לעבודות יד שהשאירו עמים לשעבר, כולל קרמיקה, סירי ברונזה, כלי חרס, אומנות מתכת, תחריטים, עיטורים ויצירות אמנות מזכוכית.
  • תערוכות נוספות שאנו ממליצים לראות במוזיאון כוללות מאובנים, מפות עתיקות ועבודות פיסול, המסייעות לשמר את הזיכרונות העשירים מהעבר.
  • המוזיאון ידוע בזכות כמה תערוכות, החשובות שבהן הן קטר האריות שנבנה ב-1838, אוספי הביטלס ואוספי הוויקינגים.
  • מבקרי המוזיאון יכולים גם ליהנות מעיון בתערוכות הקבועות של המקום ולהשתתף בחלק מאירועי המוזיאון.

שירותים ומסעדות

המוזיאון הכין מגוון מתקני שירות חיוניים לשימוש המבקרים, לרבות בית קפה, ספרייה, חניון, מסעדה ושירותים ציבוריים.

חנות מוזיאון ליברפול

החנות המקוונת של המוזיאונים הלאומיים של ליברפול כוללת מבחר מגוון של ספרים, הדפסים ומתנות, כמו גם סחורות של אמנים ומעצבים מקומיים המייצגים את המיטב של מה שיש לליברפול להציע. כל רכישה עוזרת לממן את המקומות, הפעילויות והתוכניות של המוזיאונים הלאומיים של ליברפול, המשרתים מיליוני אנשים מדי שנה. לפיכך, לא רק שתוכלו לאתר את המזכרת המושלמת מהחופשה שלכם, אלא גם תעזרו למטרה נפלאה!

החנות של מוזיאון ליברפול מוכרת מתנות ומוצרים שנוצרו על ידי אמנים ומעצבים מקומיים, ומדגישה את המיטב של מה שיש לעיר שלנו להציע. קח הביתה מזכרת מתרבות הפופ המצטיינת של ליברפול: הכל ממזכרות הביטלס ועד שתי קבוצות הכדורגל הנהדרות שלנו, ליברפול ואברטון. קנה באינטרנט היום כדי לקבל את המזכרת האידיאלית מהטיול שלך.

חנות המתנות של מוזיאון העולם בהחלט שווה הצצה. אתה יכול לקנות מזכרות מסקרנות כדי לספק את התזכורת המושלמת לביקור שלך במוזיאון, בין אם אתה אגיפטולוג מתחיל, חוקר בהכשרה, או שיש לך שאיפות לבקר בחלל.

שעות עבודה

יְוֹםשעות פתיחה
יום שבתפתוח 10:00 – 18:00
יוֹם רִאשׁוֹןפתוח 10:00 – 18:00
יוֹם שֵׁנִיסָגוּר
יוֹם שְׁלִישִׁיפתוח 10:00 – 18:00
יום רביעיפתוח 10:00 – 18:00
יוֹם חֲמִישִׁיפתוח 10:00 – 18:00
יוֹם שִׁישִׁיפתוח 10:00 – 18:00

Similar Posts