10 המוזיאונים הטובים ביותר באוקספורד … המדריך המלא שלך 2023

אחר צהריים בהיר, ביקור באחד מהמוזיאונים הרבים של אוקספורד הוא הדרך האידיאלית לבלות את היום. גם אם אתה לא חנון היסטוריה, ביקור במוזיאון המקומי שלך ירגיש מדהים בגלל אוסף הפריטים המדהים והאווירה האדיבת והידידותית.

בעוד שאתרים רבים מומלצים על ידי מבקרים ומקומיים כאחד, כמה מוזיאונים בולטים. אלו המוזיאונים הטובים ביותר באוקספורד הן לתיירים ותיקים והן למבקרים בפעם הראשונה.

מוזיאונים באוקספורד

המוזיאונים הטובים ביותר באוקספורד

מוזיאון הרכב הבריטי

במוזיאון הרכב הבריטי כדאי לבקר כל מי שיש לו עניין חולף בהיסטוריה של הרכב. במוזיאון המפואר הזה יש למעלה מ-400 מכוניות בריטיות היסטוריות, מה שהופך אותו לאוסף הגדול בעולם מסוגו.

האורחים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של עשרות מכוניות קלאסיות דרך התערוכות המיוחדות של המוזיאון, ומדריכי טיולים נמצאים שם כדי לענות על כל שאלה שיש להם. אירועים פרטיים נוספים מתקיימים במהלך השנה שבהם אנשי מקצוע ומחדשים יכולים להתכנס כדי לדון בהיסטוריה העשירה של כלי רכב בריטיים. מוזיאון הרכב הבריטי פתוח מדי יום בין השעות 10:00-19:00, וקבוצות של 10 או יותר יכולות להיכנס בחינם.

שעות פתיחה:  מדי יום בין השעות 10:00-17:00

טירת אוקספורד וכלא

המבקרים בטירת אוקספורד וכלא, אחד המוסדות היקרים והמשמעותיים ביותר באנגליה, זוכים למשתה חושי. עם הקריפטה המוארת בנרות והנוף הנשקף ממרומי מגדל סנט ג’ורג’, קל לאבד את תחושת הזמן במוזיאון הזה.

למוזיאון הזה יש הרבה מה לראות, אז שכירת מדריך עשויה לעזור לך להפיק את המרב מהזמן שלך שם. סיור מודרך פרטי זמין לקבוצות גדולות או למי שרוצה ללמוד על ההיסטוריה והקסם של טירת אוקספורד וכלא בפרטיות. מספר פעילויות מעניינות, כגון סיור רפאים, זמינות בטירת אוקספורד וכלא.

שעות פתיחה :  שני עד חמישי 10:00 עד 17:30 שישי עד ראשון 10:00 עד 18:00

מוזיאון אשמולאן

מוזיאון אשמולאן נוסד בשנת 1683 באוניברסיטת אוקספורד. מיליוני חובבי היסטוריה מבקרים במוזיאון זה מדי שנה כדי ללמוד על סיפורים אנושיים אמיתיים מכל הזמנים והתרבות באמצעות אמנות וארכיאולוגיה.

המוזיאון כולל יצירות אמנות מדהימות כמו הפנס של גאי פוקס וצנצנת אחסון מהממת של קנוסוס. לפני הביקור במוזיאון, המבקרים יכולים לקבל הצצה קטנה לכמה מהתערוכות הנחשקות ביותר ברשת. המוזיאון תמיד פתוח ולעולם לא עולה כניסה. עם זאת, ההצטרפות לחבר במוזיאון אשמולאן מעניקה לך גישה לאירועים ותערוכות לחברים בלבד, כמו גם חיסכון בחנות המוזיאון ובבית הקפה.

שעות פתיחה:  מדי יום בין השעות 10:00-17:00

Similar Posts