10 השכונות הטובות ביותר לשהות בלונדון

השכונות הטובות ביותר לשהות בלונדון נמצאות ליד מרכז העיר, שם יש הרבה מלונות, מסעדות, תחנות מטרו ואטרקציות תיירותיות אחרות. עם גודלה העצום של לונדון, ההחלטה על השכונה הטובה ביותר לשהות בה יכולה להיות קשה. לונדון היא אחת הערים הגדולות בעולם, והמרחב העצום שלה עשוי להפתיע את המבקרים הראשונים. בעוד שהרכבת התחתית יכולה לקחת אתכם כמעט לכל מקום בעיר, טווח ההגעה שלו גדול בהרבה מצפון לנהר.

לכל פינה ופינה בלונדון יש אווירה ייחודית משלה. כמה מחוזות תוססים ואידיאליים לקניות או חיי לילה, אבל אחרים עשירים במוזיאונים ואטרקציות היסטוריות אחרות. חלקם מצוינים עבור תושבי העיר שרוצים להתרחק מהכל מדי פעם. בעודכם שוקלים היכן ללון בלונדון, קחו בחשבון את האזורים הנחשקים ביותר של העיר.

השכונות הטובות ביותר לשהות בלונדון

גבעת נוטינג

נוטינג היל היא אחת השכונות המדהימות ביותר מבחינה פיזית של מערב לונדון, שיוצרי הקולנוע מודעים לה היטב. שכונת מערב הודו של נוטינג היל עורכת את הקרנבל השנתי שלה במהלך סוף השבוע של החגים של אוגוסט. פסטיבל הרחוב הגדול באירופה מתקיים ממש בחצר האחורית שלך.

אתה עשוי לבלות שם טוב בכל עת של השנה. לבלות את היום בשוק פורטובלו הנודע, לחפש עתיקות או סתם להתפעל מהארכיטקטורה בצבעי הפסטל. יש גם את מוזיאון המותגים ואת הקולנוע החשמלי, בית קולנוע אדוארדי משנת 1910 שנבנה מחדש.

גריניץ’

גריניץ’ נמצאת על הגדה הדרומית של התמזה. לפני הרחבות DLR ו-Jubilee Line, מיקומו היה מרוחק מכדי למשוך אנשים רבים. עם זאת, כתוצאה מהאווירה הכפרית והקהילה המהודקת שצמחו כתוצאה מההסתגרות של האזור בעבר, זהו כעת נכס מרכזי.

באזור שמסביב יש מגוון רחב של פעילויות משעשעות. בקרו במוזיאון הימי הלאומי או ב-Cutty Sark, קוצץ התה האחרון ששרד. הוא שוכן בקולג’ הימי האולד, מבנה שתוכנן על ידי סר כריסטופר רן עם משמעות היסטורית בשל קרבתו לקתדרלת סנט פול. ניתן לחצות את קו התאריך הבינלאומי בפארק גריניץ’ במצפה המלכותי. שוק גריניץ’ הוא שוק משגשג לפריטים בעבודת יד. לאחר ארוחת הערב, לכו ל-O2 לראות מופע.

קמדן

למרות הניסיונות האחרונים לעצב את העיר, לקמדן יש היסטוריה ארוכה של השתייכות לתרבות הנגד. השכונה הזו הייתה כר פורה לסצנת הפאנק לאורך שנות ה-70. ה-Ramones, The Sex Pistols ו-The Clash היו בין הלהקות הרבות שהופיעו ב-Roundhouse. הם סללו את הדרך לכשרונות שיובילו בסופו של דבר לראש הטבלה כמו איימי ווינהאוס ואדל.

Similar Posts