10 رستوران برتر آکسفورد … راهنمای کامل شما 2023

آکسفورد به خاطر غذاهای استثنایی اش مشهور است. آکسفورد به خاطر غذاهای استثنایی اش مشهور است. آکسفورد به خاطر غذاهای استثنایی اش مشهور است. این شهر دارای یک صحنه آشپزی غنی است که به اندازه آموزش در سطح جهانی آن چشمگیر است.

راهنمای «10 رستوران برتر آکسفورد» ما مرجع عالی برای افراد محلی است که در جستجوی یک تجربه غذاخوری جدید هستند و همچنین بازدیدکنندگانی که می‌خواهند طعم‌های منحصر به فرد آکسفورد را بچشند.

رستوران ها در آکسفورد

بهترین رستوران های آکسفورد

Quod Restaurant & Bar

رستوران و بار Quod از سال 1998 یک مکان پرطرفدار برای غذاخوری در آکسفورد است. می‌توانید آن را در داخل یک ساختمان بانک قدیمی با چشم‌اندازی از دوربین رادکلیف و کلیسای جامع سنت مریم پیدا کنید. Quod منوی تمام روز با غذاهای سبک براسری سرو می کند. می توانید از میان بسیاری از نوشیدنی های خوشمزه موجود در نوار اونیکس سفید برای تکمیل وعده غذایی خود انتخاب کنید.

گوشت خرچنگ سفید با آووکادو، کارپاچیو گوشت گاو و باس دریایی با تره فرنگی و رومسکو از غذاهای برجسته Quod هستند. میز کنار پنجره های بلند را برای مناظر بالای خیابان آکسفورد رزرو کنید. از چای عصرانه خود در تراس به سبک ایتالیایی بهترین لذت را ببرید.

ساعات کاری :  همه روزه از ساعت 7 صبح تا 11 شب

Vaults & Garden

Vaults & Garden مکانی محبوب در آکسفورد برای صبحانه، ناهار و چای بعد از ظهر است. منطقه غذاخوری در داخل ساختمانی متعلق به قرن چهاردهم است که دارای سقف بلند و منحنی و جزئیات چوبی است. وقتی هوا گرمتر است، می توانید در باغ غذای خوشمزه بخورید و از کتابخانه معروف دوربین رادکلیف دیدن کنید.

برخی از بهترین غذاهای در Vaults & Garden عبارتند از گوشت بره پخته شده با توت قرمز، کاری مرغ پانانگ و سوپ هویج و جوز هندی. اگر برای صرف چای عصرگاهی می‌آیید، از اسکون‌های خانگی این غذاخوری لذت ببرید. کمترین ساعات بازدید از ساعت 8:30 صبح تا 10 صبح است.

ساعات کاری :  دوشنبه تا شنبه از 8.30 صبح تا 6 بعد از ظهر، یکشنبه از 8.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر

Kazbar Restaurant

رستوران کازبار دارای دکوراسیونی الهام گرفته از آفریقای شمالی با فرش، چراغ و میزهای کاشی شده است. اگر در آکسفورد هستید و می خواهید یک تجربه غذاخوری بی نظیر داشته باشید، به این رستوران بروید و تاپاس اسپانیایی و مراکشی آنها را امتحان کنید. آنها همچنین کوکتل های خلاقانه، سنگریا و مجموعه ای از شراب های اسپانیا را ارائه می دهند.

برخی از غذاهای کلاسیک تاپاس و مزه ای که می توانید در کازبار میل کنید عبارتند از: دنده خوک ایبریکو، سوسیس تند، لوبیا کره سرخ شده و اختاپوس با سس گوجه فرنگی. علاوه بر این، می توانید غذاهای مورد علاقه خانواده مانند کوفته و پیتزا را سفارش دهید. و فراموش نکنید که موهیتوهای امضا شده آنها را امتحان کنید. آنها تقریباً با هر غذایی عالی می شوند!

Similar Posts