10 موزه برتر در آکسفورد … راهنمای کامل شما 2023

در یک بعد از ظهر روشن، بازدید از یکی از موزه‌های آکسفورد بهترین راه برای گذراندن روز است. حتی اگر اهل تاریخ نباشید، بازدید از موزه محلی شما به دلیل مجموعه ای باورنکردنی از اقلام و محیط مودبانه و دوستانه، احساس شگفت انگیزی خواهد داشت.

در حالی که سایت های متعددی هم توسط بازدیدکنندگان و هم توسط افراد محلی توصیه می شود، تعداد کمی از موزه ها برجسته هستند. اینها بهترین موزه های آکسفورد هم برای گردشگران باتجربه و هم برای بازدیدکنندگانی هستند که برای اولین بار بازدید می کنند.

موزه ها در آکسفورد

بهترین موزه های آکسفورد

موزه موتور بریتانیا

موزه موتور بریتانیا باید توسط هر کسی که حتی گذرا به تاریخ خودرو علاقه دارد بازدید کند. این موزه باشکوه دارای بیش از 400 خودروی تاریخی بریتانیایی است که آن را به بزرگترین مجموعه در نوع خود تبدیل کرده است.

مهمانان می‌توانند از طریق نمایشگاه‌های ویژه موزه درباره تاریخچه ده‌ها خودروی کلاسیک بیاموزند و راهنمایان تور در آنجا هستند تا به سؤالاتی که ممکن است داشته باشند پاسخ دهند. رویدادهای خصوصی دیگری در طول سال برگزار می شود که در آن متخصصان و مبتکران می توانند برای بحث در مورد تاریخچه غنی وسایل نقلیه بریتانیا گرد هم آیند. موزه خودرو بریتانیا همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر باز است و گروه های 10 نفره یا بیشتر می توانند به صورت رایگان وارد آن شوند.

ساعات کاری:  همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

قلعه و زندان آکسفورد

از بازدیدکنندگان قلعه و زندان آکسفورد، یکی از با ارزش ترین و از نظر تاریخی مهم ترین موسسات انگلستان، یک جشن حسی پذیرایی می شود. با سردابی که با شمع روشن می شود و منظره ای از بالای برج سنت جورج، به راحتی می توان زمان را در این موزه از دست داد.

این موزه چیزهای زیادی برای دیدن دارد، بنابراین استخدام یک راهنما ممکن است به شما کمک کند از زمان خود در آنجا بهترین استفاده را ببرید. یک تور خصوصی با راهنما برای گروه‌های بزرگ یا کسانی که می‌خواهند در خلوت با تاریخچه و جذابیت قلعه و زندان آکسفورد آشنا شوند، در دسترس است. چندین فعالیت جالب، مانند تور ارواح، در قلعه و زندان آکسفورد در دسترس است.

ساعات کاری :  دوشنبه تا پنجشنبه 10 صبح تا 17:30 جمعه تا یکشنبه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

موزه اشمولین

موزه اشمولین در سال 1683 در دانشگاه آکسفورد تأسیس شد. میلیون‌ها طرفدار تاریخ هر ساله از این موزه دیدن می‌کنند تا از طریق هنر و باستان‌شناسی در مورد داستان‌های واقعی انسان از سراسر زمان و فرهنگ بیاموزند.

این موزه دارای آثار هنری باورنکردنی مانند فانوس گای فاکس و یک کوزه ذخیره سازی خیره کننده Knossos است. قبل از بازدید از موزه، بازدیدکنندگان می توانند نگاهی اجمالی به برخی از جذاب ترین نمایشگاه های آنلاین داشته باشند. موزه همیشه باز است و هیچ هزینه ای برای پذیرش ندارد. با این حال، عضویت در موزه اشمولین به شما امکان می دهد به رویدادها و نمایشگاه های مختص اعضا و همچنین پس انداز در فروشگاه و کافه موزه دسترسی داشته باشید.

ساعات کاری:  همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

Similar Posts