12 שוקי האוכל המובילים בלונדון … המדריך המלא שלך 2023

כל מי שמעוניין לטעום מהמטבח המגוון של לונדון יכול ללכת לאחד משווקי האוכל המפורסמים של העיר. בהתחשב בנוף התרבותי המגוון של העיר, אין זה מפתיע שלונדון, בירת אנגליה, נותרה אחד המקומות המובילים בעולם לסעוד בהם. בורו מרקט, פלאט איירון סקוור ובריקסטון וילג’ הם רק קומץ משווקי האוכל התוססים והמחוזות הנבדלים של העיר. התפריט כולל מנות בריטיות מסורתיות כמו גם אהובים אקזוטיים מרחבי העולם, והכל במחירים מתונים.

הנה כמה מרוב שוקי האוכל בלונדון, הן בקרב מבקרים והן בקרב המקומיים. תשכחו ממפות פשתן, מלצרי טוקסידו ושירות כסף; רוכלי הרחוב הפנטסטיים האלה פשוט מודאגים מאיכות האוכל שלהם.

שוקי אוכל בלונדון

שוקי האוכל המפורסמים ביותר בלונדון

Borough Market

שוק בורו נחשב לאתר חובה על ידי המקומיים והמבקרים כאחד. היא פועלת מאז 1756 ושמרה על מוניטין מעולה בהצעת מזון טרי ומוצרי אומנות באיכות גבוהה. טיול בשוק עשוי להיות מכריע עם כל התצוגות הבהירות, הצרכנים הפעילים והניחוחות המפתיעים. הפעילות השוטפת של השוק אחראית חלקית להצלחתו. Mrs. King’s Pork מציעה פשטידות חמות וקרה נפלאות מאז 1853. Rabot 1745 הוא המקום ללכת אליו אם אתה רוצה לנסות משהו אחר עם הקקאו שלך.

שעות פתיחה:  שני עד חמישי בין השעות 10:00-17:00, בימי שישי בין השעות 10:00-18:00, בשבתות בין השעות 8:00-17:00 (סגור בימי ראשון)

Greenwich Market

שוק גריניץ’ מושך אוכלוסייה מעורבת, החל מהיפים ונופשים ועד לתושבי דרום לונדון מתוחכמים. לשוק גריניץ’, כמו לסביבתו, יש אופי מובהק משלו בשל האוכלוסייה הרב-תרבותית וההיסטוריה הארוכה שלו כקהילה היסטורית על גדות התמזה. אוכל, יצירות אמנות, אומנות, בגדים ותכשיטים יד שנייה הם פריטים נפוצים הנמכרים בדוכני השוק. מטבח הודי, אתיופי, יפני ואיטלקי, אם להזכיר כמה, זמינים. ספקי מזון משתלטים על מקומות הישיבה החיצוניים ברחוב דורנפורד בסופי שבוע. מסעדת סושי שלא תאכזב ממוקמת מול עמדת מכונות הכתיבה הישנה.

שעות פתיחה:  מדי יום בין השעות 10:00-17:30

The Kitchens at Old Spitalfields Market

כשאתם מבקרים בשוק אולד ספיטלפילדס, אל תפספסו את שוק המטבחים. בתוך המבנה הגדול יותר נמצא שוק קטן יותר עם כמה ממשאיות האוכל הגדולות של לונדון. האוכל והעיצוב שניהם באיכות הגבוהה ביותר ועדכניים. אנו ממליצים על SOOD Family, Rök, Breddos Tacos, Berber & Q ו-Flank בין אחת עשרה משאיות האוכל הפונקציונליות. בחר אחד לנסות, או עשה בדיקת טעימה עיוורת של הכל ולוותר על ארוחת הערב.

שעות פתיחה  שני עד שישי בין השעות 11:00-20:00, ימי שבת בין השעות 11:00-18:00, ימי ראשון בין השעות 11:00-17:00.

Similar Posts