20 הפיש אנד צ’יפס הטובים ביותר בלונדון 2023

מסעדות הצ’יפס המזויפות הרבות של לונדון עם בלילה מימית ותפוחי אדמה חיוורים אומרות ששחפים לא יגנבו לכם את הצ’יפס. דגים וצ’יפס פריכים וחמים יכולים לגרום למישהו לבכות.

בין אם אתם מעדיפים בקלה, אלטרנטיבה טבעונית מפתיעה, בלילת בירה קלאסית פריכה, פירורי לחם פנקו פיקנטיים, או מנות צד חצופות של סאבלו או סקמפי, תמצאו את זה. קנו יותר צ’יפס ממה שאתם צריכים ומתבלים אותם היטב. עשרים הפיש אנד צ’יפס הטובים ביותר בלונדון נמצאים ברשימה שלנו.

פיש אנד צ'יפס בלונדון

הפיש אנד צ’יפס הטוב ביותר בצפון לונדון

1. של אוליבר

מכיוון שאוליבר כל כך קרוב לפארק בלסייז, הגיוני שהמומחיות שלהם היא אוכל חבוט. יש גם הרבה סלטים שונים, כריכים פתוחים ופילה שנצלו על הגריל. בחנות צ’יפס, סטייק טונה בגריל לא יהיה בסלט, ניקואז שאריות הבלילה שנשרו בזמן הטיגון יינתנו לאנשים שיבקשו אותם. הבלילה נטולת הגלוטן מבושלת בטיגון אחר כך שאנשים עם צליאק יוכלו לאכול אותה בבטחה.

מחיר דגים, צ’יפס ורוטב טרטר הוא 13.95 פאונד.

2. וו

בהוק תוכלו להירגע כי הם מתמקדים בשיטות דיג שטובות לאיכות הסביבה. הדג מוגש עם ציפויים אופנתיים כמו בזיליקום טמפורה או פירורי לחם קייג’ון פאנקו, ואצות מיובשות מפזרים על הצ’יפס הפריך והשומן כדי להוסיף עוד אומאמי.

מחיר: הגרסה הקלאסית עולה 13 ליש”ט והיא לחם בפירורי לחם פנקו ומעליה רוטב טרטר וצ’יפס מלוח בטעם אצות.

הפיש אנד צ’יפס הטוב ביותר בדרום לונדון

3. שבע עשרה

היא נראית כמו מסעדה פופ-אפ אופנתית כי יש לה נורות נורות חוט, בירות מלאכה ואריחים לבנים על הקירות, אבל היא מרגישה כמו המטבח של סבתא שלך כי יש בה כל כך הרבה אוכל והיא כל כך נעימה. שילוב מנצח, במיוחד כשהמרכיבים מטוגנים בקפידה כזו: גם סקמפי וטבעות בצל, שלרוב מתעלמים מהן, טריים, קלילים וסופר-קריספיים.

מחיר: מנה אחת של בקלה וצ’יפס, 13.45 פאונד

4. של קנדי

לא תמצאו חנות דגים וצ’יפס בריטית יותר מזו של קנדי ​​בתוך ה-M25. הצ’יפס הטעים כאן נאכל ישירות מהעיתון לאחר אידוי עצמי של 10 דקות בדרך הביתה. זה לא נאכף בקפדנות, אז אתה יכול לקחת את הזמן שלך להתחיל ולהקשיב לשיחה התוססת של הצוות.

מחיר: מנה אחת גדולה בקלה וצ’יפס, 10 פאונד

הפיש אנד צ’יפס הטוב ביותר במזרח לונדון

5. סאטון ובניו

Similar Posts