4 ההפלגות הטובות ביותר מסאות’המפטון בשנת 2023 🚢

צא להרפתקה של פעם בחיים! 4 ההפלגות הטובות ביותר מסאות’המפטון, כולל פלאי הים התיכון, יופי סקנדינבי ופאר טרנס-אטלנטי. הזמינו את ההרפתקה שלכם עוד היום!

זוכרים את הריגוש שהרגשתם בילדותכם, קפצתם על סירה ודחקתם מהרציף, והשארתם את העולם מאחור? על זה מדובר בנסיעות שייט. זוהי הרפתקה, מסע אל הלא נודע, ריקוד מענג בים הפתוח. 🌊

4 ההפלגות הטובות ביותר מסאות’המפטון 2023

P&O Cruises

חובבי שייט צריכים לשקול להפליג עם P&O Cruises בשנת 2023. P&O Cruises היא חברת שייט בריטית-אמריקאית הפועלת כחברה בת של Carnival Corporation & plc, חברת הספנות השנייה בגודלה בעולם. קו שייט ותיק זה ידוע בשירות המעולה שלו, אפשרויות האוכל המענגות ומגוון רחב של אפשרויות בילוי. הספינות האלגנטיות אך הנוחות שלהם הן חלומו של נופש.

P&O Cruises מסאות'המפטון

P&O Cruises מסאות’המפטון

P&O Cruises  יוצאים מהמיקום הנוח של סאות’המפטון, אנגליה. העיר הזו, הידועה כמרכז של פעילות שייט, מציעה מסלולים רבים למגוון הפלגות. בין אם אתם במצב רוח לטיול נינוח לים התיכון או למסע הרפתקני אל חוג הקוטב הצפוני, ל-P&O Cruise Line יש אפשרויות לספק את כל רצונות השייט שלכם.

הנה הצצה קצרה על המסלולים הפופולריים ביותר שלהם מסאות’המפטון:

  • 14 לילות פיורדים נורבגיים והקייפ הצפוני
  • 7 לילות ספרד וצרפת
  • ים תיכוני 14 לילות

P&O Cruises Destinations בשנת 2023

P&O Cruises  משרתת כמה מהיעדים החמים ביותר בשנת 2023. מהחופים ספוגי השמש של יוון ועד לרחובות העיר התוססים של ליסבון, אין ספק שיש יעד לעורר את תאוות השיטוט של כל מטייל.

הם מציעים שפע של מיקומים לאורחים שלהם, כולל:

קונרד ליין

מפורסם בהצעות הפרימיום שלו ובמסורת הימית הנצחית שלו,  קונרד ליין  ממשיך להיות אחד מספקי שירותי השייט המובילים מסאות’המפטון.

Cunard Line Southampton Cruises

Similar Posts