4 הקניונים הטובים ביותר באוקספורד … המדריך המלא 2023

למרות שאוקספורד ידועה באטרקציות התרבותיות שלה ובאטרקציות תיירותיות רבות שהופכות אותה לעיר שוקקת חיים, היא מציעה גם מספר קניונים מגוונים באוקספורד שיפתו אתכם להישאר לתקופה ארוכה יותר מאחר שתהנו מחוויית קניות ייחודית.

השתמש במחקר זה כדי ללמד אותך על מספר מהקניונים הבולטים ביותר באוקספורד, כמו גם לספק לך סקירה קצרה של כל מה שמבדיל את הקניונים הללו והופך אותם ליעדי קניות נהדרים לכולם, ואנו ממליצים לבקר בהם במהלך הסיור התיירותי שלך באוקספורד.

קניונים באוקספורד

המלונות הטובים ביותר באוקספורד

תיירות באוקספורד היא שמחה שאין להכחישה, אבל היא נקבעת בעיקר על ידי המלון שתבחר. בין אם אתם מחפשים מלון יוקרתי, לינה חסכונית או לינה עם מגוון נופים ושירותים, ללא ספק תמצאו את מבוקשכם במדריך שלנו.

הקניונים הטובים ביותר באוקספורד

ווסטגייט אוקספורד

מיקום: מרכז העיר אוקספורד, OX1 1NZ

שעות פתיחה: שני-שישי 9:00-20:00, שבת 9:00-19:00, א’ 11:00-17:00

ווסטגייט אוקספורד היא יעד הקניות המוביל של אוקספורד עם למעלה מ-125 חנויות, מסעדות ואפשרויות פנאי תחת גג זכוכית מדהים אחד. הפיתוח מחדש המרשים מבחינה ארכיטקטונית של 440 מיליון ליש”ט משלב מבנים היסטוריים עם חללי מסחר מודרניים.

אטרקציות מרכזיות בווסטגייט אוקספורד כוללות:

  • חנות הכלבו ג’ון לואיס
  • חנות מרקס אנד ספנסר בשטח של 30,000 מ”ר
  • קולנוע קורזון עם מסך IMAX
  • מסעדה על הגג וברים במרפסת
  • מגוון מותגי רחוב כמו זארה, קייט ספייד, קלווין קליין

ווסטגייט אוקספורד הביאה אפשרויות קניות וסעודה חדשות ומרגשות ישירות ללב מרכז העיר. זהו המקום האידיאלי לבלות אחר צהריים בגלישה בחנויות לפני שנרגעים עם משקה או ארוחה המשקיפה על קו הרקיע המדהים של אוקספורד.

Similar Posts