7 אצטדיוני הכדורגל המובילים בלונדון … המדריך המלא שלך 2023

ניתן למצוא אצטדיוני כדורגל בלונדון בכל שכונה של הבירה. התשוקה והשמחה של צפייה במשחק חי הם משהו מיוחד ויחיו זמן רב בזיכרון. כולם זוכרים את הפעם הראשונה שהם עלו במדרגות האצטדיון, ראו את הירוק של המגרש ושמעו קריאות רמות של אלפי אוהדים שרים ביחד – החוויה משכרת!

אנחנו יודעים שחווית הכדורגל מוגבלת כרגע. עם זאת, אנו יודעים שאוהדים יורשו בקרוב לחזור לאצטדיונים. כדי לעזור לך לבחור את האצטדיון המתאים לך, Hotels.com סקרה את האצטדיונים הטובים ביותר בלונדון. סיפקנו לך את כל המידע שתצטרך ביום המשחק, בתוספת כמה עובדות מעניינות שיוסיפו קצת הקשר לביקור הבא שלך. חשוב לזכור שקבוצות משחקות בבית ובחוץ, כך שהפייבוריט שלכם לא ישחק בלונדון בכל שבוע.

האצטדיונים הטובים ביותר בלונדון

איצטדיון וומבלי

אצטדיון וומבלי הוא האצטדיון הגדול ביותר בבריטניה ומוכר בדרך כלל כ”בית הכדורגל”. אצטדיון זה בעל 90,000 קיבולת ראה כמה מהשחקנים המובילים בעולם מתחרים במשחקים בינלאומיים, גמר ליגת האלופות של אופ”א, גמר הגביע האנגלי ומשחקי תערוכות שונים מאז פתיחתו ב-2007. בין אם אתה נוסע על הרכבת הקרקעית מוומבלי פארק או הרכבת התחתית מאצטדיון וומבלי, תמיד יש תחושה מחשמלת בימים שלפני משחק באצטדיון וומבלי. ניתן לראות את הקשת המפורסמת של האצטדיון מכל מקום בעיר. הגג הנייד של אצטדיון וומבלי מבטיח שניתן לשחק משחקים ללא קשר למזג האוויר.

לאווירה הטובה ביותר, התיישב מאחורי אחד השערים. אוהדים אמיתיים יושבים באזורים האלה ומפיצים את הפזמונים שלהם ברחבי האצטדיון. משפחות בדרך כלל יושבות בחלקים המרכזיים של האצטדיון, בערך בחצי הדרך. אצטדיון וומבלי כולל מגוון רחב של מחירי כרטיסים, כאשר המושבים הזולים ביותר ממוקמים בשכבה הגבוהה (והשלישית) של האצטדיון. גם כשאין משחק מתוכנן, ניתן לסייר באצטדיון במשך 75 דקות, כולל חדרי ההלבשה, רויאל בוקס וחדר הגביעים.

אצטדיון טוטנהאם הוטספר

תאורת הניאון הכחולה המפוארת באצטדיון טוטנהאם הוטספר הופכת אותו לאחת הזירות הציוריות ביותר באירופה בלילה. אחרי הרבה עונות מוצלחות, ווייט הארט ליין נהרס ב-2019 כדי לפנות מקום לזירה חדשה לגמרי ומתקדמת. עם קיבולת של כמעט 62,000, אצטדיון חדשני זה הוא מקום המועדון הגדול ביותר בלונדון. תחנת הרכבת White Hart Lane ששופצה לאחרונה, שנמצאת בסמוך לאצטדיון הכדורגל, היא מתקן פנטסטי. זה במיקום נוח, קרוב למגוון אפשרויות לסעודה, ונגיש לכיסא גלגלים.

Similar Posts