|

7 نکته مهم قبل از اجاره ماشین در لندن 2023

آیا قصد سفر به لندن را دارید و نیاز به اجاره ماشین دارید؟ جلوترش رو نگاه نکن! ما بهترین گزینه ها برای اجاره ماشین در لندن را گردآوری کرده ایم تا بتوانید بیشترین بهره را از اقامت خود ببرید.

چه به دنبال یک وسیله نقلیه اقتصادی یا لوکس باشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

اجاره ماشین در لندن

اجاره خودرو در لندن یکی از ساده ترین کارها این روزها است، چرا که سایت های زیادی وجود دارند که علاوه بر تعداد زیاد شرکت ها در این زمینه، ارزان ترین قیمت های اجاره خودرو را در لندن ارائه می دهند.

و زمانی که برای سفر خود به لندن برنامه ریزی می کنید، نباید ایده کرایه ماشین در لندن را در یکی از فرودگاه ها در نظر بگیرید تا شما را به هتل خود برساند یا حتی در طول سفر سریعتر و راحت تر از حمل و نقل عمومی شما را جابه جا کند.

اما رفتن به سایت اجاره خودرو در لندن و رزرو مستقیم ماشین کاملاً صحیح نیست. قبل از آن، به نکاتی در مورد الزامات اجاره خودرو در لندن و برخی موارد دیگر نیاز دارید.

بنابراین، ما این راهنمای جامع را آماده کرده ایم تا یک مرجع یکپارچه برای هر کسی که مایل به اجاره ماشین در لندن است باشد.

الزامات اجاره خودرو در لندن

قبل از رزرو ماشین لندن از طریق هر یک از سایت‌های مختلف رزرو خودرو، که بهترین آنها Rental Cars است ، باید:

• گواهینامه رانندگی: برای اینکه بتوانید بدون ترس از جریمه های قانونی رانندگی کنید به آن نیاز دارید و اکثر شرکت ها آن را عمدتاً برای تحویل خودرو به شما می خواهند و ترجیحاً گواهینامه بین المللی یا ترجمه محلی دیگری داشته باشید.

• ویزا: برای پرداخت هزینه کرایه به آن نیاز دارید و بیشتر اوقات تا زمانی که خودرو را دریافت نکنید مبلغی از آن کسر نمی شود. برخی از شرکت‌ها هستند که اجاره خودرو در لندن را بدون ویزا ارائه می‌دهند و در بدو ورود به دفتر خود پول نقد پرداخت می‌کنند.

Similar Posts