9 האאוטלטים הטובים ביותר בלונדון … המדריך המלא שלך 2023

העיר לונדון היא העיר היפה ביותר באנגליה ובירתה המוארת, עם כל היבטי התיירות וההנאה, לרבות מונומנטים ומרתים היסטוריים הנושאים עדות לאצולה של העיר, ולטבע המקסים שלה, שבו זורם נהר התמזה בליבה. , נותן לה את הנוף היפה ביותר, מה שהופך אותה לעיר התיירות החשובה ביותר באנגליה.

בעיר הנהדרת הזו יש גם תיאטראות רבים, מוזיאונים וכנסיות היסטוריות, ואחת האטרקציות החיוניות ביותר היא התענוג של קניות במרכזים וברחובות האלגנטיים של לונדון, במיוחד באאוטלטס הייחודיים בלונדון.

אאוטלטים בלונדון

מלונות מובילים בלונדון

ללונדון יש קבוצה נפלאה של מלונות מובחנים באנגליה, המספקים אירוח אלגנטי מצויד במתקנים החדישים ביותר ומבטיחים את הנוף היפה ביותר של ציוני הדרך הנפלאים של העיר, ונציג את רשימת המלונות הטובים ביותר בלונדון, על פי המבקרים הערבים. דירוגים ודעות, להלן. 

האאוטלטים הטובים ביותר בלונדון

השווקים השונים בלונדון הם אחד מיעדי התיירות החשובים ביותר בלונדון, בין מרכזי קניות יוקרתיים בעלי מוניטין מפורסם ומחירים דמיוניים, ובין מרכזי קניות אאוטלט לונדון באיכות לא פחות מהכל בעוד המחירים שלהם רק נמוכים יותר כדי להתאים לכולם תקציבים, ונדון במבחר ממרכזי האאוטלט בלונדון המפורסמים ביותר להלן.

אאוטלט מעצבים בלונדון

London Designer הוא אחד האאוטלטים הטובים ביותר בלונדון ואחד מיעדי הקניות הגדולים ביותר המושכים חובבי קניות, בין אם תושבי העיר או תיירים, מכיוון שהוא כולל 80 חנויות של המותגים הבינלאומיים המפורסמים ביותר, החל מבגדים, נעליים ותכשיטים. עם עיצובים אלגנטיים המתאפיינים באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים.

הוא כולל גם 20 מסעדות ובתי קפה הניחנים בהגשת אוכל ומשקאות טעימים באיכות גבוהה במחירים נוחים, כמו גם אולם קולנוע גדול בו תוכלו לצפות בסרט האהוב עליכם במהלך הסיור המיוחד הזה, כמו גם מתקנים רבים המבטיחים נוחות לפטרוניו, כמו חניון גדול ועוד מיוחד לבעלי צרכים מיוחדים.

שעות עבודה

כל ימות השבוע למעט יום ראשון בין השעות 10:00-20:00.

בימי ראשון בין השעות 10:00-19:00.

בורברי אאוטלט

Burberry, שוק האאוטלט המפורסם ביותר בלונדון, היא חברת יוקרה בריטית שנוצרה בשנת 1856 לספירה, הידועה בכושר ההמצאה והמיומנות שלה בהצעת הפריטים המשובחים ביותר, כגון מעילים משובחים תוצרת אנגליה וצעיפים מקשמיר ארוגים בסקוטלנד.

ברברי מוכרת גם בגדי נשים, מבחר ארנקים אטרקטיביים, בגדי גברים יוקרתיים, חולצות, מעילים ועוד, כמו גם בשמים ייחודיים, חגורות וציוד לילדים, וכן סופרמרקט שעונה על הצרכים הבסיסיים של המבקרים. לקניון מיוחד במינו.

שעות עבודה

כל ימות השבוע למעט יום ראשון בין השעות 10:00-19:00.

בימי ראשון בין השעות 11:30-18:00.

Similar Posts