9 بهترین فروشگاه در لندن … راهنمای کامل شما 2023

شهر لندن زیباترین شهر انگلستان و پایتخت درخشان آن است، با تمام جنبه های گردشگری و تفریحی، از جمله بناهای تاریخی و مارات های تاریخی که نشان دهنده اشرافیت این شهر است و طبیعت جذاب آن، جایی که رودخانه تیمز در قلب آن جاری است. زیباترین منظره را به آن بخشیده و آن را به مهم ترین شهر توریستی انگلستان تبدیل کرده است.

این شهر بزرگ همچنین دارای تئاترها، موزه‌ها و کلیساهای تاریخی متعددی است و یکی از ضروری‌ترین جاذبه‌ها لذت خرید در مراکز و خیابان‌های زیبای لندن، به‌ویژه Outlets متمایز لندن است.

مراکز فروش در لندن

برترین هتل های لندن

لندن دارای گروه شگفت انگیزی از هتل های متمایز در انگلستان است که اقامتگاه های شیک و مجهز به جدیدترین امکانات را ارائه می دهد و زیباترین منظره دیدنی های فوق العاده شهر را تضمین می کند و ما لیستی از بهترین هتل های لندن را با توجه به بازدیدکنندگان عرب ارائه خواهیم کرد. رتبه بندی ها و نظرات، در زیر.

بهترین مراکز فروش در لندن

بازارهای مختلف لندن یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری لندن است، بین مراکز خرید لوکس با شهرت معروف و قیمت‌های خیالی و بین مراکز خرید اوت‌لت لندن که کیفیتشان از هر چیزی کمتر نیست، در حالی که قیمت‌هایشان فقط برای همه پایین‌تر است. بودجه، و ما در زیر به منتخبی از معروف ترین مراکز Outlet London خواهیم پرداخت.

خروجی طراحان لندن

London Designer یکی از بهترین مراکز خرید در لندن و یکی از بزرگترین مقاصد خرید است که عاشقان خرید اعم از ساکنان شهر و گردشگران را به خود جذب می کند، زیرا شامل 80 فروشگاه از معروف ترین برندهای بین المللی، اعم از پوشاک، کفش و جواهرات است. با طراحی های شیک که با کیفیت بالا و قیمت پایین مشخص می شود.

همچنین شامل 20 رستوران و کافه است که با سرو غذاها و نوشیدنی های لذیذ با کیفیت بالا و قیمت مناسب متمایز می شوند و همچنین یک سالن بزرگ سینما که در آن می توانید فیلم مورد علاقه خود را در طول این تور ویژه تماشا کنید و همچنین امکانات زیادی که راحتی را تضمین می کند. برای مشتریانش، مانند یک پارکینگ بزرگ و دیگری ویژه برای افراد با نیازهای خاص.

ساعات کاری

تمام روزهای هفته به جز یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 20 شب.

یکشنبه ها از ساعت 10:00 صبح تا 19:00 شب.

خروجی باربری

باربری، معروف ترین بازار خروجی لندن، یک شرکت لوکس بریتانیایی است که در سال 1856 پس از میلاد ایجاد شد و به دلیل نبوغ و مهارت خود در ارائه بهترین اقلام، مانند کت های نفیس ساخت انگلستان و روسری های ترمه بافته شده در اسکاتلند، مشهور است.

باربری همچنین پوشاک زنانه، مجموعه‌ای از کیف‌های جذاب، لباس‌های مردانه گران‌قیمت، پیراهن، کت و غیره، عطر، کمربند، و لوازم کودکانه و همچنین یک سوپرمارکت که نیازهای اولیه بازدیدکنندگان را تامین می‌کند، می‌فروشد. به این مرکز خرید بی نظیر

ساعات کاری

تمام روزهای هفته به جز یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 19 شب.

یکشنبه ها از ساعت 11:30 صبح تا 18:00 شب.

Similar Posts