Automechanika Birmingham 2023: رویداد غیرقابل فراموشی خودرو

اوج صنعت خودرو را در Automechanika Birmingham 2023 تجربه کنید . برای سفری فراموش نشدنی از نوآوری، شبکه سازی و یادگیری در قلب صنعت موتور بریتانیا به ما بپیوندید.

خب، مردم، دوباره آن موقع از سال است! صدای موتورهای دور، بوی روغن موتور، و وزوز پچ پچ های هیجان انگیز همه در هوا است. این فقط می تواند یک معنی داشته باشد – Automechanika Birmingham 2023 دقیقاً در گوشه و کنار است! این رویداد عظیم، مکه ای برای همه علاقه مندان به موتور، قرار است به شهر راه یابد، پس دست و پا بزنید و برای سفر زندگی خود آماده شوید.

اتومکانیکا بیرمنگام

درباره Automechanika Birmingham 2023

چه چیزی روی میز است؟

اتومکانیکا بیرمنگام 2023، نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازار پس از فروش و زنجیره تامین خودرو بریتانیا، قرار است از 6 تا 8 ژوئن 2023 به NEC بازگردد .

از این رویداد مورد انتظار چه انتظاری می توان داشت؟ 500 تامین کننده پیشرو از 23 کشور و حضور پیش بینی شده 12000 بازدیدکننده از بریتانیا و ایرلند، که آن را به بزرگترین گردهمایی شبکه خودرو در بریتانیا تبدیل کرده است! محصولات جدید را به دست خواهید آورد، ابزارها و فناوری را به طور کامل در 12 حوزه ویژگی تعاملی آزمایش خواهید کرد، و از میان 192 ساعت آموزش مهارت در 4 مرکز آموزشی کارگاهی، یکی را انتخاب خواهید کرد.

چه کسی در میان جمعیت است؟

شرکت کنندگان Automechanika بیرمنگام گروهی متنوع هستند که هر کدام تخصص و علایق منحصر به فرد خود را به میز می آورند. فاکتورهای موتور، توزیع‌کنندگان، خرده‌فروشان و گاراژهایی را خواهید دید که با بدنه‌فروشی‌ها، نمایندگی‌ها، OEMها، مهندسین ردیف 1، متخصصان تحقیق و توسعه و تدارکات همکاری دارند.

شما می توانید انتظار یک جمعیت شلوغ، پر جنب و جوش و سازنده را داشته باشید که همگی مشتاق به شبکه سازی، یادگیری و کشف جدیدترین در این صنعت هستند.

اتومکانیکا بیرمنگام

چرا باید شرکت کرد؟

در یک کلام فرصت. ارزش بازار پس از فروش خودرو در بریتانیا 21 میلیارد پوند است و Automechanika Birmingham مکانی برای ملاقات با مخاطبینی است که می توانند به شما در رسیدن به موفقیت کمک کنند.

با این حال، این فقط در مورد پول نیست. این در مورد فرصت یادگیری، نوآوری، رشد است. شما می توانید در یک کنفرانس کلیدی 3 روزه برای بحث و گفتگو و مقابله با چالش های صنعت شرکت کنید. به علاوه، شرکت در آن رایگان است – پس چرا امروز ثبت نام نکنید؟

ساعات کار

سه شنبه 6 خرداد: 9.30 الی 4.30

چهارشنبه 7 خرداد: 9.30 الی 4.30

Similar Posts