Calzedonia uk

Calzedonia UK … Tam rehberiniz 2023

Calzedonia UK, İngiltere’de mayo ve spor kıyafetleri satan en iyi mağazalardan biridir.

Şık taytlar, tozluklar, çoraplar ve yaz aylarında türünün tek örneği mayolar, şirketin genişletilmiş moda butiklerinde bayanlar için mevcuttur.

Calzedonia UK Hakkında

1986 yılında İtalya’nın Verona kenti, Calzedonia UK Group’un ana lansmanına tanıklık etti. Şirketin kurucusu Sandro Veronesi halen başkan ve Grubun en büyük hissedarı olarak görev yapmaktadır.

Calzedonia Group, 30 yılı aşkın bir süredir gelir akışlarında ve genişleme çabalarında istikrarlı bir büyüme kaydetmiştir. Ayrıca popüler ürünler ve markalar geliştirmiş ve moda perakendeciliği için küresel pazarlarda güçlü bir konum elde etmiştir.

Calzedonia Spa, konseptten tescilli tesislerdeki üretime ve nihai uluslararası dağıtıma kadar tüm ürün yaşam döngüsünü doğrudan yönetir.

Bugün Grup, koleksiyonlarını sadece Calzedonia, Intimissimi, Tezenis adı altında resmi mağazalarında (5000’den fazla) sunmaktadır,

Falconeri, Intimissimi, Uomo ve Atelier Emé, doğrudan sahip olunan veya franchise olarak işletilen, dünya çapında 55 ülkede.

Müşterilere şirketin dağıtım ağı aracılığıyla Milano, Roma, Paris, Londra, Moskova, Barselona, Dubai, Hong Kong, New York, So Paulo, Şangay, Tokyo ve dünyanın diğer birçok büyük şehrinde bulunan butikler ve mağazalar aracılığıyla ulaşılmaktadır.

Calzedonia İngiltere mağazasını nasıl bulabilirim?

Calzedonia’ya Birleşik Krallık’ta kolayca erişilebilir, çünkü şirketin ürünlerini bulabileceğiniz yaklaşık 10 resmi mağazası vardır. Mağazalar ağırlıklı olarak başkent Londra (8), Manchester (1) ve Kent’te (1) yer almaktadır.

Bulunduğunuz yere en yakın mağazayı bulmak için sonraki adımları izleyin:

1- Birleşik Krallık’taki 10 mağaza için özel bir sayfa sunan şirketin resmi web sitesini ziyaret edin.

Similar Posts