Cheap-Furniture-UK

İngiltere’nin En İyi 11 Ucuz Mobilya Mağazası 2023

İngiltere’nin en ucuz mobilyalarını bulma fikri size de cazip geliyor mu? O zaman bu makaleyi gerçekten faydalı bulacaksınız. İster ilk dairenize yerleşiyor olun, ister daha büyük bir mülke terfi ediyor olun ya da emekli olduktan sonra küçülüyor olun, kısıtlı bir bütçeyle yeni bir yer döşemek zor olabilir. Yüksek kaliteli görünen ve hissettiren uygun fiyatlı mobilyalar almak için biraz akıllıca alışveriş yapmak gerekir.

Tarzınız ister modern ister retro olsun, tercihlerinize uygun bir mağazanın yanı sıra çok çeşitli ürünler satan başka mağazalar da bulabilirsiniz. Harcama limitiniz veya istek listeniz ne olursa olsun, arkanızdayız. Daha fazla zaman kaybetmeden, şu anda faaliyet gösteren en iyi ucuz mobilya İngiltere perakendecilerinden seçilmiş bir seçki sunuyoruz.

İngiltere’nin En Ucuz 7 Mobilya Mağazası

Evinizi şık bir şekilde döşerken zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için, uygun fiyatlı mobilya alışverişi yapabileceğiniz en iyi 7 sitenin derlenmiş listesini burada bulabilirsiniz.

  1. Made.com

Chloe Mackintosh 2010 yılında Made’i piyasaya sürdüğünde, abartısız bir devrim duygusuyla karşılandı. Yalnızca çevrimiçi bir perakendeci olan Made, düşük fabrika fiyatlarıyla tasarım odaklı mobilyaların reklamını yapıyordu. Artık duyulmamış bir şey değil, ancak Made şık ahşap mobilyaları ve uygun maliyetleriyle hala eğrinin önünde.

Eğer yeni mobilyalar arıyorsanız, MADE’i göz ardı etmemelisiniz. Olduğundan çok daha pahalı görünen diğer şeylerin yanı sıra ayaklı dolaplar, ucuz halılar ve kartonpiyer sarkıtlar da alabilirsiniz. Ünlü Haru çekyat gibi büyük mobilya parçaları için en iyisi.

  1. Maisons du Monde

Bu Fransız mobilya üreticisi, 1996’daki kuruluşundan bu yana güçlenerek yoluna devam ediyor. Kaygan ve kullanıcı dostu web sitesi sayesinde Birleşik Krallık’ta iyi bilinmesine rağmen, Avrupa çapında bir dizi fiziksel lokasyona sahiptir.

Site, dünyanın dört bir yanından bohem esintili parçalardan yüzyıl ortası modern mobilyalara ve klasik Fransız antikalarına kadar birçok farklı estetik alanda çok çeşitli seçenekler sunuyor. Sezonluk koleksiyonlar arasında ev, bahçe, çocuklar ve hatta evcil hayvanlar yer almaktadır.

  1. John Lewis ve Ortakları

Bu çevrimiçi mobilya satıcısı, tüm fiyat noktaları için mevcut olan moda ürünlerle ana caddedeki en geniş ve en çeşitli seçeneklerden birini sunar. John Lewis’in trend odaklı ve gerçekten modaya uygun ürünleri şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla sunan ANYDAY koleksiyonu özellikle bizim favorimiz.

  1. Yatak SOS

Similar Posts