Koło Liverpoolu

Szukasz fajnej, przyjaznej rodzinie atrakcji w Liverpoolu? Sprawdź Koło Liverpoolu! Ten kultowy diabelski młyn zapewnia jedne z najlepszych widoków w mieście i jest idealny do oglądania z lotu ptaka wszystkiego, co to tętniące życiem miasto ma do zaoferowania.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej i ekscytującej atrakcji!

60-metrowe Koło Liverpoolu zapewnia niesamowite widoki na panoramę miasta i rzekę Mersey. W M&S Bank Arena i Royal Albert Dock goście mogą podróżować w jednej z 42 całkowicie zamkniętych kapsuł. Koło spoczywa na 300 tonach wody i waży 365 ton. Dzięki fantazyjnej kapsułce VIP jest to pozycja obowiązkowa dla osób w każdym wieku. O każdej porze dnia i nocy Koło Liverpoolu jest interesujące.

Ogromne koło w Liverpoolu Koło Liverpoolu, które znajduje się w pobliżu Echo Arena Liverpool i jest czasami nazywane kołem „Echo Liverpool”, jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Anglii. Czasami nazywa się to kołem „Echo Liverpool”.

Od momentu otwarcia dla zwiedzających 25 marca 2010 r. tłumnie przybywają tu turyści. W kapsule znajdują się krzesła i stoliki dla ośmiu osób.

Similar Posts