Londra’daki En İyi 7 İngiliz Kahvaltısı 2023

Yoğun ve yorucu bir çalışma haftasının ardından güneşli bir pazar sabahı geleneksel İngiliz kahvaltısı yapmanın daha iyi bir yolu. Ancak iyi ve makul fiyatlı bir restoran aramak çok zaman alabilir.

Bu yüzden, sizin için Londra’da İngiliz Kahvaltısı için en iyi restoranların bir listesini hazırladık.

Londra'da İngiliz Kahvaltısı
İngiliz Kahvaltısı

Londra’daki En İyi 7 İngiliz Kahvaltısı

1.  Poppins Restoranı

Poppins’, Birleşik Krallık’taki en popüler aile restoranlarından biridir. Worcester’dan Bexhill on Sea’ye uzanan 37 yoğun Şehir Merkezi Restoranı vardır.
“Mary Poppins” artık iyi bilinen bir isim olsa da, restoranların her biri farklı bir kişiye ait ve işletiliyor. Ana hedefleri, makul bir fiyata iyi yemek, temiz tesisler, konforlu odalar ve iyi hizmet sunmaktır.
Bu, “Mary Poppins” in tüm ülkede bu kadar popüler olmasının büyük bir nedeni.

2.  Tıknaz Çaydanlık

Chunky Teapot, Sidcup, Kent’te bir aile tarafından işletilen küçük bir kafedir. İstasyon Yolu üzerindedir. En sevdiğiniz içeceklerin yanı sıra çeşitli hazır kahvaltı seçenekleri, hafif öğle yemekleri, kızarmış paniniler ve fırınlanmış kekler var. bölgeden gelen yüksek kaliteli malları satmaktan büyük gurur duyarlar.

Sipariş ettiğinizde tüm yiyecekleri taze yapılır. Chunky Teapot’ta müşteri hizmetleri bizim için önemlidir. Sadece hızlı bir fincan kahve içmek ya da eski ikindi çayı için kalmak istemeniz fark etmez, sıcak ve samimi bir atmosfer bulacaksınız.

3.  Orpington Restoranı

Orpington, haftanın yedi günü kahvaltı, brunch, öğle yemeği, kahve ve plaklar için açık olan bağımsız, ödüllü bir kafe, restoran ve plak mağazasıdır. perşembe ve cuma geceleri yemek veriyorlar.

Similar Posts