GAP UK kleding: alles wat je moet weten 2023

GAP UK is een populair kledingbedrijf dat al heel lang bestaat.

GAP-kleding is populair bij veel verschillende soorten mensen, zoals beroemde mensen en gewone mensen. In dit bericht bespreken we hoe je online GAP-kleding in Groot-Brittannië kunt kopen, hoe je een GAP-winkel in Groot-Brittannië vindt en andere nuttige dingen.

Hoe vind ik een winkel van GAP UK?

Kledingwinkels van GAP kunnen gevestigd zijn in Londen, Manchester en Leeds, Engeland.

Op de pagina Winkel zoeken kun je de winkelzoeker gebruiken om de dichtstbijzijnde GAP-winkel in Nederland te vinden.

Hoe koop ik bij GAP UK?

GAP UK heeft een website waar ze dingen rechtstreeks verkopen aan mensen die ze willen kopen.

Op hun website kun je veel verschillende soorten GAP-kleding vinden en ook wat extra manieren om geld te besparen!

  • Je kunt in de Engelse GAP Online shop kijken wat je wilt, en dan kiezen hoe groot en hoeveel je er wilt.
  • Nadat je de kleding hebt gekozen die je wilt, ga je naar het winkelwagentje en klik je op de afbeelding van een tas om het winkelen af te ronden.
  • Controleer voordat je klaar bent met winkelen of alle dingen die je wilt kopen kloppen. Klik vervolgens op de knop die eruitziet als een mandje in de linkerbovenhoek.
  • Om je bestelling af te ronden, log je in op je account of maak je een nieuwe account aan als gast.
  • Voer uw Brits adres zodat je pakket naar je huis kan worden gestuurd.
  • Zodra je het geld hebt gegeven, krijg je je pakket.

GAP UK Kortingen

Ga naar de GAP-pagina en klik op Sale om de nieuwste kortingen te bekijken.

Contact opnemen met GAP UK

Per telefoon

0333 777 4578

Per e-mail

U kunt een e-mail sturen naar GAP UK via de volgende link.

U kunt contact opnemen met GAP UK door hier het contactformulier in te vullen.

Door te chatten

Door te chatten

Je kunt chatten met GAP UK doorhier te klikkenop .

Het team in het Verenigd Koninkrijk staat maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 21.00 uur en zaterdag en zondag van 8.00 tot 18.00 uur voor je klaar.

GAP UK maattabel

GAP UK presenteert een tabel met verschillende maten voor vrouwen, mannen en kinderen, gemeten in cm en vergeleken met lettermaten.

De maattabel van GAP ziet er als volgt uit:

GAP UK maten voor dames

 Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Hals (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Hals (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Europese Unie3637383940
Verenigd Koninkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voetlengte (cm)22,523,5242525,5

GAP UK online maten voor mannen

UKXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europe464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf de schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaat tabel

Europese Unie404142434445
Verenigd Koninkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voetlengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borstkas (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Maattabel voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borstkas (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Hals (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabel met maten voor kinderen “mannelijk” van 2-14 jaar

Leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borstkas (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Tabel met maten voor kinderen “vrouwelijk” van 3 tot 8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borstkas (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Vergelijkbare berichten