Zara UK … Uw volledige shoppinggids 2023

In dit artikel vind je uitgebreide informatie over Zara UK, waaronder online aankopen, kortingen en klantenservice.

Zara in het Verenigd Koninkrijk heeft zowel online winkels als fysieke winkels in Engeland, Schotland en Ierland.

Zara België

Zara UK kleding

Zara UK biedt betaalbare kleding en accessoires voor mannen, vrouwen en kinderen via hun online en fysieke winkels. Ze leveren ook parfums, cosmetica en woninginrichting.

De winkel biedt een verscheidenheid aan kleding zoals truien, hoodies, t-shirts en truien. Het verkoopt ook korte broeken, zowel denim als chino, en formele en strandkleding. Daarnaast hebben ze een selectie sportbroeken, jassen, sokken en ondergoed beschikbaar.

Naast kleding biedt Zara een verscheidenheid aan accessoires, waaronder riemen, portefeuilles, hoeden, handschoenen, stropdassen, horloges en zonnebrillen.

Daarnaast bieden de geuren van Zara UK een onderscheidende combinatie van frisse en ongewone aroma’s tegen een redelijke prijs.

Zara België

Zara UK Maattabel

De website van Zara UK heeft een tabel met verschillende maten voor vrouwen, mannen en kinderen die worden gemeten in centimeters en gekoppeld aan lettermaten.

De maattabel van Zara ziet er als volgt uit:

Maten van dameskleding

 Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Hals (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Hals (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Europese Unie3637383940
Verenigd Koninkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voetlengte (cm)22,523,5242525,5

Heren maat

BriefXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europe464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf de schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaat tabel

Europese Unie404142434445
Verenigd Koninkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voetlengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borstkas (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Maattabel voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borstkas (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Hals (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabel met maten voor jongens van 8-14 jaar

Leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borstkas (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Zara Maattabel voor “vrouwelijke” kinderen 3-8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borstkas (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Baby kleding maattabel

MaatLengtehet gewichtBorstbreedteBreedte van de tailleBreedte van het bekken
Nieuwe baby50cm2,5-3363634
0-1 maand50cm3-4,538,538,537
0-3 maanden50-56cm4,5-6,5434342
3-6 maanden56-62cm6,5-845,54544,75
6-9 maanden62-68cm8–94746,547,5
9-12 maanden68-74cm9–1049,548,7550
12-18 maanden80-86cm10–1150,7549,7551,5
18-24 maanden86-92CM11-12,552,550,553
24-36 maanden92-98CM12,5-14,554,2552,556

Hoe koop ik online bij Zara UK?

Je kunt bij Zara UK bestellen door naar de officiële website van het beroemde kledingmerk te gaan.

Nadat je de Zara Online website hebt bezocht, kies je het soort kleding dat je wilt kopen uit damesmode, herenmode, kindermode, geuren of schoenen en tassen.

  • Kies de kleding die je wilt kopen en vervolgens de juiste maat.
  • Nadat je klaar bent met winkelen, klik je op de term Winkelwagen in de rechterbovenhoek en kies je vervolgens Ga naar winkelwagen.
  • Bevestig de items die je hebt toegevoegd voordat je op de knop Doorgaan klikt.
  • Log vervolgens in of ga verder als gast om je aankoop af te ronden.
  • Voer je Britse adres in.
  • De kledingstukken worden u toegestuurd zodra u de betalingsprocedure hebt voltooid.

Je kunt alleen bij Zara UK kopen als je een adres in het Verenigd Koninkrijk hebt, want ze leveren niet internationaal. Maar er is een uitweg!

Je kunt gebruik maken van een proxy service om je Zara kleding te laten bezorgen, waar ter wereld je ook bent!

Neem contact op met de klantenservice van Zara UK

Je kunt contact opnemen met Zara UK via de volgende opties:

Telefoon

44 20 78514300

Zara uitverkoop

De website van Zara in het Verenigd Koninkrijk biedt verschillende kortingen op bepaalde evenementen en feestdagen, waarvan je kunt profiteren door hier te klikken en de meest recente aanbiedingen te volgen.

Gewoonlijk zijn de kortingen het hoogst in november en december van elk jaar.

Groothandel in Groot-Brittannië

Veel kledingaanbieders in het Verenigd Koninkrijk bieden prachtige en aantrekkelijke kleding tegen groothandelsprijzen.

In deze post kun je verschillende websites uit het Verenigd Koninkrijk ontdekken waar je online kleding voor de groothandel kunt kopen.

Vergelijkbare berichten