Tommy Hilfiger İngiltere…Tam Kapsamlı Rehberiniz 2023

Tommy Hilfiger, İngiltere’de birçok kişinin aradığı en popüler giyim markalarından biridir çünkü birçok kişinin beğendiği kaliteli ve çok moda ürünlere sahiptir.

Tommy Hilfiger ürününü satın almak için sabırsızlanıyorsanız, Bu yazıda Tommy Hilfiger İngiltere hakkında bilmeniz gereken tüm yararlı bilgileri sağladık!

Tommy Hilfiger Birleşik Krallık

Tommy Hilfiger İngiltere Hakkında

Tommy Hilfiger, dünyanın önde gelen yüksek kaliteli, çağdaş erkek giyim ve aksesuar tasarımcısıdır. Tommy Hilfiger İngiltere, gömlekler, pantolonlar, kazaklar ve ceketler dahil olmak üzere geniş bir erkek giyim yelpazesi sunar. Burada ayrıca güneş gözlüğü veya kemer gibi ayakkabı ve aksesuarlar da bulabilirsiniz. Tommy Hilfiger, 40 yılı aşkın bir süredir var olan küresel bir moda markasıdır.

1985 yılında Tommy Hilfiger, New York’ta Tommy Hilfiger tarafından kuruldu.

Şirket küçük bir elbise-gömlek şirketi olarak başladı ve daha sonra giyim, koku ve aksesuar dahil olmak üzere diğer ürün gruplarına doğru genişledi.

Bugün şirket, ürünlerini dünya genelinde 60’tan fazla ülkede 2.000’den fazla perakende satış noktası aracılığıyla satmaktadır.

Şirket ayrıca kendi perakende mağazalarından da kaçtı ve ürünlerini Macy’s, Bloomingdale’s, Hudson’s Bay Company ve Lord & Taylor gibi büyük mağaza zincirleri aracılığıyla satıyor. Amerika Birleşik Devletleri’ne ek olarak, Tommy Hilfiger’ın Kanada, Çin, Fransa ve Almanya’da da şubeleri bulunmaktadır.

Tommy Hilfiger Türkiye’de nasıl hesap oluşturulur?

Tommy Hilfiger İngiltere ile herhangi bir işlem yapmadan önce bir hesap oluşturmanız sizin için daha iyidir. İşleminizi aynı anda çok daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirecektir. Nasıl hesap oluşturacağınızı bilmiyorsanız, şu adımları takip edebilirsiniz:

  1. Öncelikle, Tommy Hilfiger İngiltere’nin resmi web sitesini ziyaret edin. Buradan tıklayabilirsiniz!
  2. Kaydolurken, kayıt menüsüne tıklayabilirsiniz. Google hesabınızla veya başka bir e-posta adresiyle bir hesap oluşturabilirsiniz.
  3. Ardından, adresiniz, tam adınız ve telefon numaranız gibi bazı kişisel bilgileri doldurmanız gerekir ve şifrenizi de girmeyi unutmayın.
  4. Ardından, onayla düğmesine bastıktan sonra bir doğrulama bağlantısı alırsınız ve hesabınızı doğrulamak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  5. Sayfaya geri yönlendirilirseniz, kayıt başarılı olmuştur.

Similar Posts