Tommy Hilfiger Wielka Brytania… Twój pełny przewodnik 2023

Tommy Hilfiger to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych w Wielkiej Brytanii, której szuka wiele osób, ponieważ ma dobrej jakości i bardzo modne produkty, które wielu ludziom się podobają.

Jeśli nie możesz się doczekać zakupu produktu Tommy Hilfiger, w tym artykule przedstawiliśmy wszystkie przydatne informacje, które musisz wiedzieć o Tommy Hilfiger Polska!

Tommy Hilfiger UK

O Tommy Hilfiger w Wielkiej Brytanii

Tommy Hilfiger to wiodący na świecie projektant wysokiej jakości współczesnej odzieży męskiej i akcesoriów. Tommy Hilfiger Wielka Brytania prezentuje szeroką gamę odzieży męskiej, w tym koszule, spodnie, swetry i kurtki. Znajdziesz tu również buty i dodatki, takie jak okulary przeciwsłoneczne czy paski. Tommy Hilfiger to globalna marka odzieżowa, która istnieje na rynku od ponad 40 lat.

W 1985 roku Tommy Hilfiger został założony przez Tommy’ego Hilfigera w Nowym Jorku.

Firma zaczynała jako mała firma produkująca koszule, a później rozszerzyła swoją działalność na inne linie produktów, w tym odzież, zapachy i akcesoria.

Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie za pośrednictwem ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie.

Firma zrezygnowała również z własnych sklepów detalicznych i sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sieci domów towarowych, w tym Macy’s, Bloomingdale’s, Hudson’s Bay Company i Lord & Taylor. Oprócz Stanów Zjednoczonych Tommy Hilfiger ma swoje lokalizacje w Kanadzie, Chinach, Francji i Niemczech.

Jak założyć konto w Tommy Hilfiger Wielka Brytania

Zanim dokonasz jakichkolwiek transakcji z Tommy Hilfiger Wielka Brytania, lepiej najpierw założyć konto. Sprawi, że Twoja transakcja będzie znacznie szybsza, łatwiejsza i jednocześnie bezpieczniejsza. Jeśli nie wiesz, jak założyć konto, możesz wykonać następujące kroki:

  1. Najpierw odwiedź oficjalną stronę Tommy Hilfiger UK. Możesz kliknąć tutaj!
  2. Podczas rejestracji możesz kliknąć menu rejestracji. Możesz utworzyć konto za pomocą swojego konta Google lub innego adresu e-mail.
  3. Następnie musisz podać pewne dane osobowe, takie jak adres, imię i nazwisko oraz numer telefonu, a także podać hasło.
  4. Następnie, po naciśnięciu potwierdzenia, otrzymasz link weryfikacyjny, który możesz kliknąć, aby zweryfikować swoje konto.
  5. Jeśli zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę, oznacza to, że rejestracja przebiegła pomyślnie.

Similar Posts