Top 7 najlepszych angielskich śniadań w Londynie 2023

Czy jest lepszy sposób na tradycyjne angielskie śniadanie w słoneczny niedzielny poranek po pracowitym i męczącym tygodniu pracy. Ale szukanie dobrej restauracji w rozsądnej cenie może zająć dużo czasu.

Przygotowaliśmy więc dla Was listę najlepszych restauracji na śniadanie angielskie w Londynie

Angielskie śniadanie w Londynie
Top 7 najlepszych angielskich śniadań w Londynie 2023

Top 7 najlepszych angielskich śniadań w Londynie?

1.  Restauracja Poppins

Poppins’ to jedna z najpopularniejszych rodzinnych restauracji w Wielkiej Brytanii. Ma 37 ruchliwych restauracji w centrum miasta, które rozciągają się od Worcester do Bexhill on Sea.
Mimo że „Mary Poppins” jest teraz dobrze znaną nazwą, każda z restauracji jest własnością i jest prowadzona przez inną osobę. Ich głównym celem jest oferowanie dobrego jedzenia, czystych obiektów, wygodnych pokoi i dobrej obsługi za uczciwą cenę.
To duży powód, dla którego „Mary Poppins” jest tak popularny w całym kraju.

2.  Gruby czajniczek

Chunky Teapot to mała kawiarnia prowadzona przez rodzinę w Sidcup w hrabstwie Kent. To jest na Station Road. Oprócz ulubionych napojów, mają do wyboru różne gotowe opcje śniadaniowe, lekkie lunche, tosty panini i pieczone ciasta. są dumni ze sprzedaży wysokiej jakości towarów pochodzących z okolicy.

Wszystkie ich jedzenie jest świeże, kiedy je zamówisz. Obsługa klienta jest dla nas ważna w Chunky Teapot. Bez względu na to, czy chcesz po prostu napić się szybkiej kawy, czy chcesz zostać na popołudniową herbatę w stylu vintage, znajdziesz ciepłą i przyjazną atmosferę.

3.  Restauracja Orpington

Orpington to niezależna, wielokrotnie nagradzana kawiarnia, restauracja i sklep muzyczny, który jest otwarty siedem dni w tygodniu na śniadanie, brunch, lunch, kawę i płyty. serwują kolację w czwartkowe i piątkowe wieczory.

Similar Posts