Witryny rezerwacji hoteli w Wielkiej Brytanii… Twój pełny przewodnik 2023

Expedia ma również aplikację, którą można pobrać za pomocą łącza do pobrania ze strony internetowej. To bardzo proste, aby pobrać aplikację, wystarczy podać swój numer telefonu, a następnie wyślą Ci link do pobrania aplikacji do pobrania.

Witryny rezerwacji hoteli w Wielkiej Brytanii

5. Trip.com

Ta strona zawiera wszystko, co jest związane z podróżowaniem i zakwaterowaniem. Na stronie internetowej możesz znaleźć i zarezerwować hotele, zarezerwować lot lub pociąg, a nawet zarezerwować prywatny samochód, aby podróżować po miejscach, znaleźć drzwi i bilety, a także znaleźć pakiety podróżne, które obejmują transport, zakwaterowanie, przewodnika , ubezpieczenie itp. Korzystanie ze strony jest również bardzo proste, ponieważ zawiera bardzo kompletne narzędzie dla użytkowników, aby znaleźć i zarezerwować hotele w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii.

Możesz także uporządkować rodzaje hoteli, takie jak liczba gwiazdek, które mają, za pomocą paska wyszukiwania na stronie internetowej. Trip.com ma również aplikację, którą można pobrać z Google Play lub App Store, aby zmaksymalizować komfort wyszukiwania i rezerwacji hoteli.

Witryny rezerwacji hoteli w Wielkiej Brytanii

Wskazówki przed i po rezerwacji hotelu

Jest tak wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, planując rezerwację hotelu lub po dokonaniu już rezerwacji. Tutaj podajemy kilka wskazówek, które prawdopodobnie będą dla Ciebie bardzo pomocne.

1. Jeśli planujesz anulować rezerwację hotelu na 1 dzień przed rezerwacją, zamiast anulować ją od razu, możesz poprosić o zmianę terminu na inny termin, a następnie anulować ją, aby otrzymać pełny zwrot zamiast połowy zwrotu, jeśli to zrobisz to 1 dzień przed rezerwacją.

2. Zawsze upewnij się, że nagrywasz wideo zaraz po wejściu do pokoju i po wyjściu z pokoju. Jest to bardzo pomocna wskazówka, aby uniknąć nieuczciwego właściciela nieruchomości, który może oskarżyć Cię o kradzież jego rzeczy podczas Twojego pobytu.

3. Staraj się korzystać z różnych stron za każdym razem, gdy chcesz zarezerwować hotel i zarejestruj się od razu, ponieważ kilka stron oferuje zniżki na pierwszą rezerwację z ich witryn. Postaraj się również zebrać jak najwięcej kuponów, aby uzyskać wiele zniżek na rezerwację hoteli.

Top 7 najlepszych angielskich śniadań w Londynie 2023

Similar Posts