אוניברסיטת פלימות’… המדריך המלא שלך 2023

אוניברסיטת פלימות’ היא מוסד מחקר ציבורי מוביל הממוקם בעיר החוף פלימות’, דבון, אנגליה. האוניברסיטה, שהוקמה בשנת 1862 כבית הספר לניווט פלימות’, התרחבה מאז והפכה לאחד המרכזים המובילים בבריטניה להוראה ומחקר במגוון רחב של דיסציפלינות.

בין אם אתם מחפשים ללמוד אמנות, מדע, הנדסה, עסקים או כל תחום אחר, לאוניברסיטת פלימות’ יש מה להציע לכולם. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על מה שהופך את אוניברסיטת פלימות’ למקום כה יוצא דופן ללמוד ולצמוח בו.

מבוא לאוניברסיטת פלימות’

ברוכים הבאים להקדמה של אוניברסיטת פלימות’, מוסד חינוכי דינמי ומודרני עם היסטוריה עשירה שתחילתה בשנת 1862. כפי שהוזכר במדורי הבלוג הקודמים, אוניברסיטת פלימות’ מוכרת בזכות שירותיה החינוכיים האיכותיים, המחקר המדעי והגישות החדשניות שלה לְמִידָה. עם פקולטות שנעות בין אמנויות לחינוך וחברה, מוצע לסטודנטים מגוון רחב של תוכניות לימודים לבחירה.

בסעיפים הבאים, נעמיק בהסבר מדוע אוניברסיטת פלימות’ היא בחירה מצוינת להשכלה גבוהה, דירוג המוסד והמוניטין שלו, כמו גם מידע על תוכניות אקדמיות, שכר לימוד ומלגות. הישאר מעודכן כדי ללמוד עוד על חווית הסטודנט, הזדמנויות בינלאומיות ובוגרים מפורסמים של אוניברסיטת פלימות’, כמו גם השפעתה על תוכניות לתואר שני וסמינרים קרובים. וכמובן, אנו נספק לך מידע כיצד ליצור קשר עם אוניברסיטת פלימות’ והמיקום המעולה שלה בפלימות’ היפה, אנגליה.

היסטוריה של אוניברסיטת פלימות’

כשאתה חוקר את העולם של אוניברסיטת פלימות’, אי אפשר להתעלם מההיסטוריה הגאה של המוסד. נוסדה בשנת 1862 כבית הספר לניווט, האוניברסיטה מחויבת לספק שירותים חינוכיים מהשורה הראשונה כבר למעלה מ-150 שנה. עם הזמן, המוסד עבר כמה תמורות, שהובילו לגדולתו כיום.

כיום, אוניברסיטת פלימות’ היא האוניברסיטה הגדולה ביותר בדרום מערב אנגליה, עם מוניטין בינלאומי בולט של מצוינות אקדמית. כסטודנט, תהיה לך הזדמנות לטבול את עצמך בסביבה הבנויה על מורשת, חדשנות ומסירות לחינוך – כל הערכים שהנחו את אוניברסיטת פלימות’ מאז הקמתה.

למה אוניברסיטת פלימות’

אם אתה שוקל ללמוד באוניברסיטת פלימות’, ישנן מספר סיבות לכך שזו יכולה להיות בחירה מצוינת עבורך. בראש ובראשונה, לאוניברסיטה היסטוריה עשירה של חינוך החל משנת 1862 והוכיחה את עצמה כחלוצה בשירותי חינוך איכותיים וחדשניים, מחקר מדעי ותכניות אקדמיות. יתר על כן, לאוניברסיטה יש מוניטין מצוין, והיא מדורגת במקום הראשון בין עשר האוניברסיטאות המודרניות הטובות ביותר בבריטניה בדירוג האוניברסיטה הצעירה 2021.

האוניברסיטה נחשבת במיוחד במדעי הרוח, המשפטים והמדעים, כולל תחומי בריאות שונים כמו פסיכיאטריה, רפואה וסיעוד. בנוסף, האווירה השקטה והשלווה של העיר בה נמצאת האוניברסיטה תורמת לחוויה חינוכית חיובית. בסך הכל, אוניברסיטת פלימות’ מציעה השכלה מהשורה הראשונה וחווית סטודנט יוצאת דופן.

דירוג ומוניטין של אוניברסיטת פלימות’

כשזה מגיע לדירוג ומוניטין, אוניברסיטת פלימות’ בהחלט שווה לשקול. בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023, האוניברסיטה מדורגת במקום 651-700 מבין 1,500 מוסדות גלובליים. בנוסף, הוא הגיע למקום 401 בדירוג האוניברסיטאות העולמי על ידי Times Higher Education ודורג במקום ה-77 מבין האוניברסיטאות בבריטניה בדירוג טבלת ליגת מדריכי האוניברסיטה המלאה לשנת 2020. האוניברסיטה זכתה לשבחים גם על ידי The Complete University Guide ו-The Guardian University Guide 2022, שדירגו אותה במקום ה-41 הכללי בבריטניה.

עם ציון כולל של 4.2 כוכבים מביקורות סטודנטים וציון מרשים של 81.3 בפירוט דירוג החשבונאות והפיננסים, אוניברסיטת פלימות’ מתגלה כמוסד בדירוג העליון עם מוניטין רב. בין אם אתם מחפשים השכלה איכותית, חווית סטודנט מעולה או בוגרים משפיעים, לאוניברסיטת פלימות’ יש הרבה מה להציע.

אוניברסיטת פלימות'

תוכניות אקדמיות באוניברסיטת פלימות’

בימים הפתוחים של אוניברסיטת פלימות’, יש למעלה מ-18 תוכניות למנהל עסקים זמינות לסטודנטים בינלאומיים, כמו גם מגמת מתמטיקה בעלת דירוג גבוה שאתה יכול לבחור בחופשיות. תוכניות אלה מפוזרות על פני חמש המכללות של האוניברסיטה: אמנויות, בריאות, חינוך וחברה, מדע וטכנולוגיה ומכללת פלימות’. האוניברסיטה מציעה תארים לתואר ראשון, הדורשים בדרך כלל שלוש עד שבע שנות לימוד, ותוכניות לתארים מתקדמים לסטודנטים המעוניינים לקחת את השכלתם לשלב הבא.

בנוסף, על הסטודנטים להוכיח את מיומנות האנגלית שלהם או להצטרף למכון השפה כדי להשיג את הרמה הנדרשת של מיומנות השפה לפני תחילת לימודים לתואר ראשון. עם מגוון מגוון של תוכניות אקדמיות, אוניברסיטת פלימות’ מחויבת לספק לסטודנטים את הכלים הדרושים להם כדי להצליח בתחום שבחרו.

תסתכל על כמה מהמחלקות האלה שאתה יכול למצוא באוניברסיטת פלימות’:

שם מחלקהפקולטה/מכללה
בית הספר לאמנות, עיצוב ואדריכלותהפקולטה לאמנויות, מדעי הרוח ועסקים
בית הספר לעסקים פלימות’הפקולטה לאמנויות, מדעי הרוח ועסקים
בית הספר למשפטים, קרימינולוגיה וממשלהפקולטה לאמנויות, מדעי הרוח ועסקים
בית הספר למדעי הרוח ואמנויות הבמההפקולטה לאמנויות, מדעי הרוח ועסקים
בית הספר לגיאוגרפיה, מדעי כדור הארץ והסביבההפקולטה למדעים והנדסה
בית הספר למדעי הביולוגיה והיםהפקולטה למדעים והנדסה
בית ספר למחשוב, אלקטרוניקה ומתמטיקההפקולטה למדעים והנדסה
בית ספר להנדסההפקולטה למדעים והנדסה
בית ספר לפסיכולוגיההפקולטה לבריאות
מכון פלימות’ לחינוךהפקולטה לבריאות
בית ספר לאחיות ומיילדותהפקולטה לבריאות
בית הספר לרפואה ורפואת שיניים בחצי האיהפקולטה לבריאות
בית הספר למקצועות הבריאותהפקולטה לבריאות
המכללה הבינלאומית של אוניברסיטת פלימות’המכללה הבינלאומית של אוניברסיטת פלימות’

Similar Posts