אימפריאל קולג’ לונדון…המדריך המלא שלך 2023

האם אתה מחפש חוויה אוניברסיטאית ברמה עולמית? האם אתה מעוניין ללמוד מכמה מהמוחות הטובים בעולם? אם כן, אז אימפריאל קולג’ היא אופציה מצוינת.

בפוסט זה בבלוג, נחקור מדוע המכללה הזו היא אחת האוניברסיטאות הטובות בעולם ומה הופך אותה לאופציה כל כך אטרקטיבית עבור סטודנטים בינלאומיים.

אימפריאל קולג' לונדון

היכרות עם האימפריאל קולג’ בלונדון

ברוכים הבאים לאימפריאל קולג’ לונדון, אחת ממכללות המחקר או האוניברסיטאות המובילות באנגליה! ממוקם בלב לונדון, אימפריאל הוא מרחב רב-תחומי לחינוך, מחקר, תרגום ומסחור, הרותמת מדע וטכנולוגיה לטובת החברה.

אתה יכול גם לחקור מגוון קורסים מקוונים בחינם המוצעים על ידי אימפריאל קולג’ לונדון. צפה בסרטונים ועשה מטלות כדי לזכות בתעודה תוך כדי למידה מכמה מהפרופסורים הטובים ביותר בתחום. כאשר אתה מוכן לצלול לעומק, אתה יכול גם להירשם לקורסים מתקדמים יותר בשיפור איכות (QI) או למידת מכונה. עם אינספור הזדמנויות לצמיחה וחקירה, אימפריאל קולג’ לונדון הוא המקום המושלם להשיק את המסע שלך באוניברסיטה!

היסטוריה קצרה

היא נוסדה בשנת 1907 על ידי אמנה מלכותית, שאיחדה את הקולג’ המלכותי למדע, בית הספר המלכותי למכרות והעיר והגילדות של לונדון. הוא הפך לבית ספר של אוניברסיטת לונדון בשנת 1908 ומאז גדל והפך לאחד ממוסדות האוניברסיטאות המובילים בעולם. עם התוכניות האקדמיות החזקות שלה, המלגות, חווית הסטודנטים הייחודית והבוגרים המפורסמים שלה, אימפריאל קולג’ היא ללא ספק מקום נהדר לסטודנטים לרדוף אחרי המטרות האקדמיות שלהם.

אימפריאל קולג' לונדון

למה אימפריאל קולג’ לונדון

אימפריאל קולג’ לונדון היא אוניברסיטה ברמה עולמית עם מוניטין יוצא דופן במדע, הנדסה, רפואה ועסקים. זהו מוסד יחיד במינו המתמקד אך ורק בדיסציפלינות הללו ומדורג במקום השישי בעולם ב-QS World University Rankings® 2023. עם שותפויות בינלאומיות חזקות שלה, האוניברסיטה מספקת לסטודנטים גישה למשאבים ברמה עולמית, הזדמנויות מחקר וקריירה.

העיר לונדון מציעה גם חוויה ייחודית לסטודנטים, עם התרבות המגוונת, חיי הלילה התוססים והאתרים ההיסטוריים. אימפריאל קולג’ לונדון ידועה גם בזכות המלגות הנדיבות ושכר הלימוד שלה הנמוכים מאלה שבהרבה אוניברסיטאות מובילות אחרות. עם כל היתרונות הללו, לכן זוהי בחירה מצוינת עבור אלה המחפשים ללמוד במדע, הנדסה, רפואה או עסקים.

דירוג ומוניטין של האימפריאל קולג’ בלונדון

אימפריאל קולג’ לונדון ידועה בהשכלה ובמחקר ברמה עולמית שלה, והיא מדורגת בעקביות בין 10 האוניברסיטאות המובילות בעולם. זהו המספר 10 של The Guardian University Guide 2023 ויש לו ציון כולל של 90. ההוראה מדורגת 82, מחקר 90 ומוניטין 8. בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS על ידי TopUniversities, אימפריאל קולג’ לונדון מדורגת במקום השישי עם ציון כולל של 4 .

היא גם השיגה שני כוכבים על פי ביקורות סטודנטים ב-StuDocu, והיא חלק מקבוצת ראסל היוקרתית וכן דורגה במקום ה-5 באוניברסיטה הטובה ביותר בבריטניה על ידי מדריך אוניברסיטת טיימס גוד. עם למעלה מ-100,000 סטודנטים שבדקו למעלה מ-1,500 אוניברסיטאות ברחבי העולם, אימפריאל קולג’ לונדון דורג גם במקום ה-9 בעולם ב-QS World University Rankings® 2020.

תוכניות אקדמיות באימפריאל קולג’ בלונדון

אימפריאל קולג’ לונדון מציע מגוון רחב של תוכניות אקדמיות לבחירה, כולל תואר ראשון במדעים (BSc) ותואר ראשון בהנדסה (BEng), כמו גם קורסים משולבים לתואר שני. אתה יכול גם לחקור את תוכניות ה-MBA ואת הקורס אינטנסיבי למדעי הנתונים הידוע בעולם של Imperial.

הוא מציע גם מגוון קורסים לתארים מתקדמים, כגון הנדסת תעופה וחלל MEng (Hons), MSc/PG Dip/PG Cert Applied Pediatrics ו-BSc כלכלה, פיננסים ומדעי נתונים. עם מגוון כה רחב של קורסים ברמה עולמית המוצעים, אתה בטוח שתמצא את הקורס המתאים לך באימפריאל קולג’ בלונדון.

אימפריאל קולג' לונדון

אימפריאל קולג’ לונדון שכר לימוד

כאן, שכר הלימוד משתנים בהתאם אם אתה סטודנט בבית/האיחוד האירופי או מעבר לים/איים (שאינם מהאיחוד האירופי) והקורס שאתה לוקח. לדוגמה, שכר הלימוד עבור תוכניות מחקר וחדשנות בבריטניה בשנים 2022–2023 הם 4,596.00 פאונד, עולים מדי שנה בסכום צמוד לאינפלציה.

Similar Posts