| |

לימודים בבריטניה: עלות ₤ | אוניברסיטאות | נהלים ועוד 2023

לימודים בבריטניה הם יעד אטרקטיבי לסטודנטים בינלאומיים. יש לה איכות חינוך גבוהה והאוניברסיטאות שלה הן מהטובות בעולם.

במאמר זה נדבר על כל מה שאתה רוצה לדעת על השכלה גבוהה בבריטניה.

לומד בבריטניה

מבט מהיר לחינוך בבריטניה


בריטניה, ביתה של אוניברסיטת קיימברידג’, האוניברסיטה הוותיקה בעולם, נחשבת למדינה הטובה ביותר מבחינת איכות השכלה ואיכות חיים.

המדינה כבר מדורגת ככלכלה החמישית בגודלה בעולם, והיא מחזיקה בכוח רב בשל יכולתה להרחיב את השפעתה בקנה מידה עולמי. לבריטניה יש גם הרבה מה להציע, במיוחד לסטודנטים, בין אם באמצעות תקני בידור או חינוך איכותי.

לכל מדינה – הממלכה המאוחדת של אנגליה, וויילס, סקוטלנד וצפון אירלנד – יש תרבויות וחברות שונות מהאחרות. סטודנטים יכולים לחקור את כל אזורי הארץ במהלך שלושת החודשים החופשיים שלהם.

לאורך ההיסטוריה, אנשים ממגוון תחומים, כולל פוליטיקה, אקדמיה, ואמנויות ומדעי הרוח, זכו להערכה רבה של הממלכה המאוחדת. בריטניה היא גם ביתם של מספר לא מבוטל של תושבים ממדינות אחרות.

לכן אין זה מפתיע שבריטניה הצליחה למשוך יותר מ-427,686 סטודנטים בינלאומיים שמטרתם להגיע לגדולה בדומה לדמויות ידועות כמו ויליאם שייקספיר, סר ווינסטון צ’רצ’יל, צ’ארלס דרווין והביטלס.

תרבות וחברה בבריטניה

למרות שאנשים מבריטניה מכונים בדרך כלל אנגלים, ישנם אנשים בכל אזור במדינה הנושאים שמות ספציפיים, כמו אנגלית מאנגליה, סקוטים מסקוטלנד, אירים מצפון אירלנד ולשים מוויילס.

בעוד שאנגלית היא השפה הרשמית בבריטניה, שפות רבות אחרות, כמו גם דיאלקטים שונים, מדוברות ברחבי המדינה. מהגרים התקבלו בברכה בבריטניה במשך עשרות שנים ולכן אתה יכול למצוא אזרחים רבים בני לאומים שונים הדוברים את השפות שלהם בבריטניה, מה שעוזר ליצור חברה רב תרבותית ורב לשונית.

יוקר המחיה בבריטניה

זה לא סוד שבריטניה, ובמיוחד הערים שלה כמו לונדון ואדינבורו, יקרות יותר מבחינת יוקר המחיה. עם זאת, הרבה תלוי בסוג החיים שהתלמיד בוחר וביכולתו לשלוט בכסף. עם זאת, איכות החיים והבידור המוצעים לסטודנטים מקשים על הסטודנטים לשלוט בהוצאות החודשיות שלהם.

Similar Posts