خرید در منچستر … راهنمای جامع 2023

به شهر شلوغ منچستر خوش آمدید، بهشتی برای خریدارانی که از هیجان شکار کالای عالی لذت می برند. در قلب شمال غرب انگلستان، منچستر شهری است که دارای ترکیبی جذاب از قدیمی و جدید، محلی و بین المللی، بوتیک و خیابان های بزرگ است.

برای افراد ناآشنا، خرید در منچستر می تواند یک ماجراجویی طاقت فرسا و در عین حال ارزشمند باشد. این راهنما شما را به سفری مسحورکننده در بهترین مکان‌های خرید شهر می‌برد و مکان‌هایی را برجسته می‌کند که می‌توانید بهترین قیمت‌ها را بخرید، اقلام منحصربه‌فرد را کشف کنید و واقعاً در فرهنگ پر جنب و جوش منچستر غوطه‌ور شوید.

خرید در منچستر

مراکز خرید منچستر

مرکز آرندیل : نبض صحنه خرید منچستر

در قلب مرکز شهر، مرکز Arndale به عنوان چراغی از قدرت خرده فروشی منچستر افتخار می کند. این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید در بریتانیا، دارای طیف وسیعی از بیش از 200 فروشگاه است.

برندهای بزرگی مانند نکست، تاپ شاپ و اپل در کنار مجموعه متنوعی از رستوران‌ها و کافه‌ها، خانه‌ای را در اینجا پیدا کرده‌اند تا در زمان خریدتان سوخت‌گیری کنید.

مرکز ترافورد : خرید کنید، غذا بخورید و بازی کنید

کمی دورتر، مرکز ترافورد یک قصیده برای ثروت است. با سبک معماری بزرگ و مجموعه گسترده ای از فروشگاه ها، جای تعجب نیست که خریداران را از سراسر کشور به خود جلب کند.

جدا از عرضه خرده‌فروشی، مرکز ترافورد میزبان یک صحنه ناهارخوری و سرگرمی پر جنب و جوش است که دارای سینمای چند صفحه‌ای، سالن بولینگ، و حتی یک پیست اسکی سرپوشیده است!

Similar Posts