Zakupy w Manchesterze… Kompleksowy przewodnik 2023

Witamy w tętniącym życiem Manchesterze, raju dla kupujących, którzy lubią dreszczyk emocji związany z poszukiwaniem idealnego przedmiotu. W sercu północno-zachodniej Anglii, Manchester to miasto, które szczyci się fascynującą mieszanką starego i nowego, lokalnego i międzynarodowego, butikowego i głównego nurtu.

Dla niewtajemniczonych zakupy w Manchesterze mogą być przytłaczającą, ale satysfakcjonującą przygodą. Ten przewodnik zabierze Cię w czarującą podróż po najlepszych miejscach na zakupy w mieście, podkreślając miejsca, w których możesz złapać najlepsze okazje, odkryć wyjątkowe przedmioty i naprawdę zanurzyć się w tętniącej życiem kulturze Manchesteru.

Zakupy w Manchesterze

Centra handlowe w Manchesterze

Arndale Center : Puls sceny zakupowej w Manchesterze

W samym sercu centrum miasta, Arndale Centre stoi dumnie jako latarnia morska Manchesteru w dziedzinie handlu detalicznego. Jako jedno z największych centrów handlowych w Wielkiej Brytanii, posiada imponującą ofertę ponad 200 sklepów.

Główne marki, takie jak Next, Topshop i Apple, znalazły tu swój dom, a także różnorodne restauracje i kawiarnie, w których można zatankować podczas zakupów.

Trafford Centre : kupuj, jedz i baw się

Nieco dalej, Trafford Centre jest odą do bogactwa. Dzięki wspaniałemu stylowi architektonicznemu i szerokiej gamie sklepów nic dziwnego, że przyciąga kupujących z całego kraju.

Oprócz oferty handlowej Trafford Centre oferuje tętniącą życiem scenę gastronomiczną i rozrywkową, w tym wielosalowe kino, kręgielnię, a nawet kryty stok narciarski!

Similar Posts