دانشگاه لیورپول… راهنمای کامل شما 2023

به کانون توجه ما در دانشگاه لیورپول خوش آمدید! دانشگاه لیورپول به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در انگلستان، طیف گسترده ای از برنامه ها را برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. از امکانات تحقیقاتی نوآورانه گرفته تا مشارکت های جهانی، این دانشگاه چیزهای زیادی برای ارائه به دانشجویان خود دارد.

بنابراین، چه دانشجوی آینده نگر هستید یا صرفاً در مورد آنچه که این دانشگاه را متمایز می کند، کنجکاو هستید، به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید!

آشنایی با دانشگاه لیورپول

دانشگاه لیورپول به عنوان یکی از دانشگاه های مدنی اصلی که در سال 1881 تأسیس شد، از نظر تعالی دانشگاهی و تحقیقات راه طولانی را طی کرده است. دانشگاه لیورپول با شهرت جهانی برای تدریس و تحقیق پیشگامانه، یکی از اعضای مؤسس گروه معتبر راسل از دانشگاه‌های نخبه در بریتانیا است.

این موسسه دارای طیف متنوعی از پیشنهادات دانشگاهی در سه دانشکده – بهداشت و علوم زندگی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، و علوم و مهندسی است. به عنوان یک دانش آموز، به مجموعه ای از سمینارها و برنامه هایی دسترسی خواهید داشت که در جهت افزایش اشتغال پذیری، خلاقیت و غنای فرهنگی شما هستند.

در بخش‌های وبلاگ زیر، اطلاعاتی در مورد تاریخچه، برنامه‌های دانشگاهی، هزینه‌های تحصیل، بورسیه‌ها، و تجربه دانشجویی در دانشگاه لیورپول و همچنین برخی از فارغ‌التحصیلان مشهور و تأثیر مدرک دانشگاه لیورپول بر شغل خود خواهید یافت.

تاریخچه دانشگاه لیورپول

همانطور که قبلا ذکر کردیم، دانشگاه لیورپول دارای تاریخچه غنی است که به سال 1881 باز می گردد، زمانی که به عنوان دانشگاه کالج لیورپول تاسیس شد. در طول سالها، این موسسه به یک موسسه تحقیقاتی پیشرو تبدیل شده است که به دلیل برتری علمی و شهرت معتبر خود شناخته شده است.

با تمرکز بر نوآوری و یادگیری، دانشگاه برای ارائه طیف گسترده ای از برنامه ها در زمینه های مختلف گسترش یافته است. فهرست چشمگیر فارغ التحصیلان آن شامل برندگان جایزه نوبل، سیاستمداران و دانشمندان مشهور است. وقتی تاریخ طولانی این دانشگاه را در ارائه آموزش با کیفیت در نظر می گیرید، جای تعجب نیست که رتبه بالایی در بین دانشگاه های بریتانیا دارد.

همانطور که برنامه های مختلف دانشگاهی، هزینه های تحصیل و فرصت های بورسیه ارائه شده توسط دانشگاه لیورپول را بررسی می کنید، می توانید مطمئن باشید که یک موسسه درجه یک با گذشته غنی و داستانی را انتخاب می کنید.

دانشگاه لیورپول

چرا دانشگاه لیورپول

اگر به دنبال دانشگاهی با تاریخچه غنی و شهرت برای برتری علمی هستید، دانشگاه لیورپول مکان مناسبی برای شماست. همانطور که قبلاً بحث کردیم، برای بیش از 140 سال، UoL در آموزش عالی و تحقیقات پیشرو بوده است. اما تنها شهرت دانشگاه نیست که آن را از سایر موسسات متمایز می کند.

UoL به ارائه برنامه‌های مبتنی بر چالش‌های دنیای واقعی افتخار می‌کند و تضمین می‌کند که دانش‌آموزان مهارت‌های عملی را توسعه می‌دهند که می‌تواند در زمینه انتخابی آنها به کار رود. با سه دانشکده که طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می‌دهند، چیزی برای همه در UoL وجود دارد. خواه به علوم بهداشتی و زندگی، هنر و علوم انسانی، یا علوم و مهندسی علاقه مند باشید، برنامه تحصیلی متناسب با علایق و اهداف شغلی خود خواهید یافت.

به علاوه، با داشتن یک جامعه دانشجویی متنوع از بیش از 130 کشور، این فرصت را خواهید داشت که از دیدگاه جهانی یاد بگیرید و ارتباطات مادام العمر برقرار کنید. بنابراین، چرا دانشگاه لیورپول را انتخاب کنید؟ پاسخ ساده است – زیرا مکانی است که می توانید در آن بیاموزید، رشد کنید و موفق شوید.

دانشگاه لیورپول

رتبه بندی و شهرت دانشگاه لیورپول

وقتی صحبت از رتبه و شهرت می شود، دانشگاه لیورپول ناامید نمی شود. این مؤسسه با رتبه های تحقیقاتی مداوم بالا و جایگاهی در 1٪ از دانشگاه های برتر در سراسر جهان بر اساس رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان، بسیار مورد توجه است.

رتبه‌بندی آن در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS موقعیت آن را به عنوان یک دانشگاه دولتی برتر، با کسب رتبه 190 در میان سایر دانشگاه‌های محترم، تثبیت می‌کند. علاوه بر آن، رتبه نهم آن برای TESOL MA و گنجاندن برنامه MBA در فهرست عالی مرکز تحقیقات دانشگاه EL Gazette UK، گویای کیفیت آموزشی است که دانشجویان می توانند انتظار داشته باشند.

با این نوع شهرت، جای تعجب نیست که دانشگاه لیورپول یک انتخاب عالی برای دانشجویانی است که به دنبال یک تجربه علمی عالی هستند.

برنامه های آکادمیک در دانشگاه لیورپول

در دانشگاه لیورپول، شما می توانید از بین بیش از 250 برنامه کارشناسی در 31 رشته موضوعی، و همچنین تقریباً 150 برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب کنید. علاوه بر این، دانشگاه فرصت های بورسیه تحصیلی مختلفی را برای کمک به نیازهای مالی دانشجویان ارائه می دهد. به طور کلی، دانشگاه لیورپول یک تجربه دانشجویی عالی ارائه می دهد و فارغ التحصیلان برجسته زیادی را ایجاد کرده است که در حرفه خود تأثیر گذاشته اند.

در اینجا برخی از رشته هایی که می توانید در دانشگاه لیورپول انتخاب کنید آورده شده است:

اسم دپارتماندانشکده/دانشکده
گروه آناتومی و زیست شناسی انساندانشکده بهداشت و علوم زیستی
گروه معماریدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه باستان شناسی، کلاسیک و مصر شناسیدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه شیمیدانشکده علوم و مهندسی
گروه مهندسی عمراندانشکده علوم و مهندسی
اداره ارتباطات و رسانهدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه علوم کامپیوتردانشکده علوم و مهندسی
گروه علوم زمین، اقیانوس و محیط زیستدانشکده علوم و مهندسی
گروه اقتصاددانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه مهندسی برق و الکترونیکدانشکده علوم و مهندسی
گروه زبان انگلیسیدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه جغرافیا و برنامه ریزیدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه تاریخدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه حقوقدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه علوم ریاضیدانشکده علوم و مهندسی
گروه زبان‌ها و فرهنگ‌های مدرندانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه موسیقیدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه فلسفهدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه فیزیکدانشکده علوم و مهندسی
گروه روانشناسیدانشکده بهداشت و علوم زیستی
گروه جامعه شناسی، سیاست اجتماعی و جرم شناسیدانشکده علوم انسانی و اجتماعی
گروه علوم دامپزشکیدانشکده بهداشت و علوم زیستی

Similar Posts