امپریال کالج لندن… راهنمای کامل شما 2023

آیا به دنبال یک تجربه دانشگاهی در سطح جهانی هستید؟ آیا شما علاقه مند به یادگیری از برخی از بهترین ذهن های جهان هستید؟ اگر چنین است، امپریال کالج یک گزینه عالی است.

در این پست وبلاگ، بررسی خواهیم کرد که چرا این کالج یکی از بهترین دانشگاه های جهان است و چه چیزی آن را به گزینه ای جذاب برای دانشجویان بین المللی تبدیل می کند.

امپریال کالج لندن

معرفی امپریال کالج لندن

به امپریال کالج لندن، یکی از کالج ها یا دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو در انگلستان خوش آمدید! امپریال که در قلب لندن واقع شده است، فضایی چند رشته ای برای آموزش، تحقیق، ترجمه و تجاری سازی است که از علم و فناوری به نفع جامعه استفاده می کند.

همچنین می توانید طیف وسیعی از دوره های آنلاین رایگان ارائه شده توسط امپریال کالج لندن را کاوش کنید. ویدیوها را تماشا کنید و تکالیفی را برای کسب گواهینامه انجام دهید و در عین حال از برخی از بهترین اساتید این رشته یاد بگیرید. هنگامی که برای غواصی عمیق‌تر آماده شدید، می‌توانید در دوره‌های پیشرفته‌تر بهبود کیفیت (QI) یا یادگیری ماشینی نیز ثبت‌نام کنید. امپریال کالج لندن با فرصت های بی شماری برای رشد و اکتشاف، مکان مناسبی برای راه اندازی سفر دانشگاهی شماست!

تاریخچه مختصر

در سال 1907 توسط یک منشور سلطنتی تأسیس شد که کالج سلطنتی علوم، مدرسه سلطنتی معادن و شهر و اصناف لندن را متحد کرد. این مدرسه در سال 1908 به مدرسه ای از دانشگاه لندن تبدیل شد و از آن زمان به یکی از برترین موسسات دانشگاهی جهان تبدیل شده است. امپریال کالج با برنامه های قوی دانشگاهی، بورسیه های تحصیلی، تجربه دانشجویی منحصر به فرد و فارغ التحصیلان مشهور، بدون شک مکانی عالی برای دانشجویان برای پیگیری اهداف علمی خود است.

امپریال کالج لندن

چرا امپریال کالج لندن

امپریال کالج لندن یک دانشگاه در سطح جهانی با شهرت برجسته در علم، مهندسی، پزشکی و تجارت است. این یک موسسه منحصر به فرد است که فقط بر روی این رشته ها تمرکز دارد و در رتبه بندی QS World University Rankings® 2023 در رتبه ششم جهان قرار دارد. فرصت های تحقیق و شغلی

شهر لندن با فرهنگ متنوع، زندگی شبانه پر جنب و جوش و مکان های تاریخی، تجربه منحصر به فردی را برای دانش آموزان ارائه می دهد. امپریال کالج لندن همچنین به دلیل کمک هزینه های تحصیلی سخاوتمندانه و هزینه های تحصیلی که کمتر از بسیاری از دانشگاه های برتر دیگر است، مشهور است. با تمام این مزایا، بنابراین یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال تحصیل در علوم، مهندسی، پزشکی یا تجارت هستند.

رتبه و شهرت کالج امپریال لندن

امپریال کالج لندن به دلیل آموزش و تحقیقات در سطح جهانی مشهور است و به طور مداوم در بین 10 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این شماره 10 راهنمای دانشگاه گاردین 2023 است و دارای امتیاز کلی 90 است. آموزش دارای رتبه 82، تحقیق 90 و شهرت 8 است. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS توسط دانشگاه های برتر، امپریال کالج لندن با امتیاز کلی 4 در رتبه ششم قرار دارد. .

همچنین طبق بررسی های دانشجویان در StuDocu دو ستاره را به دست آورده است و بخشی از گروه معتبر Russell است و همچنین در رتبه پنجم بهترین دانشگاه در بریتانیا توسط راهنمای دانشگاه تایمز گود قرار گرفته است. با بیش از 100000 دانشجو که بیش از 1500 دانشگاه در سراسر جهان را بررسی کرده اند، امپریال کالج لندن نیز در رتبه بندی QS World University Rankings® 2020 در رتبه نهم جهان قرار گرفت.

برنامه های آکادمیک در امپریال کالج لندن

امپریال کالج لندن طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی را برای انتخاب ارائه می دهد، از جمله مدارک لیسانس علوم (BSc) و لیسانس مهندسی (BEng) و همچنین دوره های کارشناسی ارشد یکپارچه. همچنین می‌توانید برنامه‌های MBA و دوره‌ی فشرده‌ی Data Science Intensive Imperial را بررسی کنید.

همچنین طیف وسیعی از دوره های تحصیلات تکمیلی مانند مهندسی هوافضا MEng (Hons)، MSc/PG Dip/PG Cert Applied Pediatrics و BSc اقتصاد، امور مالی و علوم داده را ارائه می دهد. با چنین طیف گسترده ای از دوره های کلاس جهانی ارائه شده، مطمئناً دوره مناسب خود را در امپریال کالج لندن پیدا خواهید کرد.

امپریال کالج لندن

شهریه کالج امپریال لندن

در اینجا، هزینه های تحصیل بسته به اینکه دانشجوی خانه/ اتحادیه اروپا یا خارج از کشور/جزایر (غیر اتحادیه اروپا) هستید و دوره ای که می گذرانید متفاوت است. به عنوان مثال، هزینه های تحصیل برای برنامه های تحقیق و نوآوری بریتانیا در سال های 2022-2023 4596 پوند است که سالانه با مقداری مرتبط با تورم افزایش می یابد.

Similar Posts