فروش آنلاین لباس در انگلستان .. راهنمای کامل شما 2023

کمد خود را تمیز کنید و لباس های خود را به صورت آنلاین در بریتانیا بفروشید. این به شما کمک می کند با افزایش قیمت ها کنار بیایید و با دادن لباس های خود به فرد دیگری که آنها را دوست دارد و از آنها استفاده می کند، مقداری درآمد کسب کنید.

فروش آنلاین لباس در بریتانیا مانند قرار گرفتن در یک مسابقه بزرگ با افراد زیادی است. هرکسی دوست دارد تکه پای خود را داشته باشد و موفق باشد. برای اینکه خوب کار کنید، باید منحصر به فرد باشید و چیز خاصی ارائه دهید که باعث شود مردم بخواهند به جای شخص دیگری از شما خرید کنند.

فروش آنلاین لباس در انگلستان

مقایسه سکوها برای فروش آنلاین لباس در بریتانیا

در این جدول، من سعی کردم پلتفرم های اصلی در انگلستان را که می توانید لباس ها را به صورت آنلاین بفروشید، مقایسه کنم، هزینه ها، روند پرداخت و سایر جزئیات را برای شما درج کرده ام.

برایهزینه های درجهزینه اشتراک
بهترینفرآیند پرداختهزینه هایپلت فرم
Depop10٪ کمیسیون در فروشپرداخت از طریق Depop پردازش می شود، فروشنده بلافاصلهلباس های معمولی / قدیمی پرداخت می کند، راه اندازی ساده
Vintedبدون هزینه فروش، خریدار کمیسیون پرداخت می کندپرداخت از طریق Vinted پردازش می شود، فروشنده پس از تحویل پرداخت می شودفروش سریع مارک های رایج، خریداران محلی
eBay+ 10٪ کمیسیون در فروشگزینه های مختلف پرداخت،مزایده های فروشنده پس از معامله، موجودی متنوع، دسترسی گسترده
Prelovedبدون هزینهترتیب پرداخت با خریدار به طور مستقیمآگهی های محلی رایگان، ایجاد روابط
Rebelle15 پوند به ازای هر کالای فروخته شده هزینهفروش Rebelle پرداخت را پس از تحویل انجام می دهدطراح / مارک های لوکس، احراز هویت
ASOS Marketplace+ کمیسیون فروشASOS پرداخت را پس از تحویل انجام می دهدمارک های شناخته شده، دسترسی به مشتریان ASOS
Vestiaire Collective£ 13-25% کمیسیون برای فروش بیش از 130 پوندپرداخت پس از احراز هویت و تحویلطراح / مارک های لوکس، احراز هویت
Thrift+بدون هزینه، اما غربالگری با کیفیتThrift+ پرداخت پس از فروش را انجام می دهدراحتی، پایداری، مارک های پیشرفته

بهترین مکان ها برای فروش آنلاین لباس در انگلستان

دپاپ

کمد خود را ساده کنید و با فروش آنلاین لباس های خود در بریتانیا درآمد کسب کنید. با افزایش قیمت ها سازگار شوید و با پیدا کردن صاحبان جدید برای اقلام لباس خود مقداری پول نقد اضافی به دست آورید.

Depop به فروشندگان اجازه می دهد تا محصولات خود را بدون هیچ هزینه تبلیغاتی لیست کنند. با این حال، این پلتفرم 10٪ کمیسیون از قیمت فروش نهایی دریافت می کند. فروشندگان این آزادی را دارند که قیمت های خود را تعیین کنند و پس از فروخته شدن اقلام خود، مبلغی فوری دریافت کنند.

این برنامه شبیه به اینستاگرام است و به کاربران اجازه می دهد تصاویر مربعی از اقلام خود را برای فروش آپلود کنند. ارائه توضیحات کامل در مورد وضعیت و ویژگی های کالا هنگام فروش چیزی مهم است.

شما می توانید طیف وسیعی از اقلام از کمد لباس خود را در این پلتفرم بفروشید، اما اقلام محبوب شامل لباس های خیابانی است که دیگر در فروشگاه ها موجود نیست و لباس های قدیمی.

وینت شده

Vinted یک پلتفرم محبوب در بریتانیا برای خرید و فروش لباس‌های دست دوم است که با عدم دریافت هزینه‌های فروش، مزیتی نسبت به سایر پلتفرم‌ها مانند Depop و eBay دارد.

Vinted به جای دریافت کمیسیون از قیمت فروش فروشنده، هزینه ای را بر اساس قیمت کالا از خریدار دریافت می کند. این بدان معناست که شما به عنوان یک فروشنده، تمام پول را برای محصول خود دریافت می کنید. Vinted همچنین از هزینه های حمل و نقل خریدار، که خریدار باید آن را بپردازد، کمیسیونی دریافت نمی کند.

eBay

Similar Posts